2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پيش دكتر حبيبي معيني در كلينيك غدد بيمارستان عرفان ميرم دكتر خوبي هستش همه مريضهاشون راضي هستن&nb ...

منم پیش این دکتر میرفتم برای تیروئیدم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
دکتر کبری روحی گیلانی هم پیروزی مطب داره هم پاسداران 

میشه شماره یا ادرس ازمطب پیروزیشون رو بدید

دیگه بیخیالت شدم.چشم انتظارت نیستم.بود و نبودت رو سپردم دست خدا.دیگه میخام از ثانیه هاو لحظه هام استفاده کنم.سالها جوونیمو به پای انتظارت سوزوندم.هم توی خواب دلتنگت بودم هم بیداری.اما الان دیگه کافیه.اگه اومدی جات تو قلبمه❤ اگه نیومدی سهم من نیستی و حتما قراره نباشی.واسه داشته هام شاکرم و واسه نداشتنت کافر نمی شم................هی با توام " نی نی"

برای دیابت

ولی اونجا مریض تیروییدی هم زیاد دیدم که راضی بودن

فقط برای وقت دهی یکم سخته باز پاسداران راحتتر وقت میده شمارش تو نت هست

انشالله بهترین دکتر رو انتخاب کنی و سلامت باشی همیشه

2738

خانمی من قزوین چجوری میشه از دکتر سلطان سنجری نوبت گرفت خواهش میکنم پیاممو دیدی جواب بده

هرجاشو نفهمیدی بگو برات توضیح بدم ولی از دید خودت منو قضاوت نکن نمیدونم برچی با تو خوبه همه چی 🥰مامان دوتا پسر خوشتیپ
خانمی من قزوین چجوری میشه از دکتر سلطان سنجری نوبت گرفت خواهش میکنم پیاممو دیدی جواب بده

سلام 

سماره مطب دکتر  ۸۸۶۶۲۴۱۱ هستش 

دوشنبه  از ساعت ۳ به بعد باید تماس بگیری که ببینی چطور بهت وقت میده 

سلام  سماره مطب دکتر  ۸۸۶۶۲۴۱۱ هستش  دوشنبه  از ساعت ۳ به بعد باید تماس بگیری ...

من نامه از دکتر پسرم دارم واس دکتر سنجری ینی نامه بیارم ویزیت میکنه

هرجاشو نفهمیدی بگو برات توضیح بدم ولی از دید خودت منو قضاوت نکن نمیدونم برچی با تو خوبه همه چی 🥰مامان دوتا پسر خوشتیپ
سلام چیکار کردین برای دکتر پسرتون ؟ تونستین وقت بگیرید ؟

سلاام اره دیروز اوردمش ویزیت کررد خداروشکر گفت بیناییش هیچ مشکلی نداره

2706