2733
2734
عنوان

بزرگ شدن شکم از هفته ششم

3336 بازدید | 17 پست

سلام دوستان به نظرتون بزرگ شدن شکم از هفته ششم برای مادران لاغر که اصلا شکم نداشتند طبیعیه؟

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه طبیعی نیست

من بچه اولم شش ماهم بود که شکمم دیده میشد که بزرگ شده یکم!!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

احتمالا نفخ داری جنین تا ماه سوم کامل داخل لگنه مادر هست بعد سه ماه یواش یواش شکم مشخص میکنه

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
٦؟ سونو رفتى؟ من خيلى لاغر بودم از ٢٠ هفته شكم دراوردم

اره فعلا که گفت همه چی طبیعیه یادم رفت شکم ام رو بپرسم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2738

ای وااای 

من فک میکردم طبیعیه 

آخه منم از هفته شش شکمم یکم اومد جلو 

الانم تو هفته ۱۱ هستم قشنگ شکم کردم 

دکمه های پالتوم بسته نمیشه 

البته من از قبل شکم داشتم یکم 

عزیزم اون ب خاطر نفخه چون تو هفته شیش هنو هیچی تشکیل نشده

البته نفخ هم دارم اما شکمم دست میزنم خیلی سفته

باز خداروشکر چند نفر دیگه هم حس منو دارن 

2706