2737
2734
عنوان

کول کردن بچه

3363 بازدید | 13 پست

کسی اینجا بچشو به کولش میبنده که بخوابه؟ دخترم یه وقتایی که خوابشه و شیطون میشه اینطوری میخوابونمش ولی نمیتونم تنهایی از کولم پایین بیارم خواستم بپرسم کسی تجربه داره که بشه تنهایی آوردش پایین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدیم خالم‌ پسر خالم کول میکرد  با چادر میبست کولش

میخواست پایین بزارتش یک‌م خودش دولا میکرد که بچه از پشت نره بعد چادر شل میکرد از پشت با یک دست نگه میداشت بچه میگرفت. 

گل پسرم رادین❤️🌷
2728

اتفاقا کول کردن عالیه برا مواقعی که میخوای به کارای خونه برسی. من بچه اولم رو خیلی کول میکردم ارومش میکرد ومن هم به کارام میرسیدم مخصوصا وقتی مهمون داشتم. وقتی که میخوای از کولت در بیاری اول بشین  بعد گره رو باز کن بعدم به سمتی که تشک بچست یا تختش خم میشی و اروم میذاریش جاش

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
2738

😆یاد اوشین افتادم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اتفاقا کول کردن عالیه برا مواقعی که میخوای به کارای خونه برسی. من بچه اولم رو خیلی کول میکردم ارومش ...

چجوریه کول؟ 

منظورتون آغوشیه؟ من تا چندوقت پیش تو آغوشی میذاشتم. الان شیطون تر شدن نمیمونن.