2737
2734

عمرا

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

مرسی دوستم 

اما اگه ما از اعضای خونوادش گله کردیم لابد جواب همون مشتیه که تو موضوع گذاشتی😂😂😂

خداوندا زندگیم در دستان توست،انتظار شکست ندارم ،همیشه همه چیز در زندگی به عالی ترین و راحتترین شکل به نفع من  در جریان است 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرسی دوستم  اما اگه ما از اعضای خونوادش گلگی کردیم لابد جواب همون مشتیه که تو موضوع گذاشتی😂😂 ...

خخخخخ.دست خودم نیست باید مشت بزنم😊

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

مردای ایرانی اولویتشون اکثرا خانوادشون هست چون به هیچ قیمتی حاضر نیستن ناراحتشون کنن

البته خانمها هم بیشتر به خانوادشون احترام میزارن تا شوهرشون

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2738

من همینجوری ام و اجازه نمیدم کسی به همسرم توهین کنه

نمیدونم همسرم هم همینطور هست یا نه ولی با این حساب که دم خانواده اش کوتاه شده حتما همینطوره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من یه تار موی خانواده امو به همسرم نمیدم

پسر مردمه😞😞😞

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
بگيم هر چي همسرم بخواد  اونه و با مشت بزنيم تو دهن خانواده مون ؟؟؟؟؟ متنفرم از زناي شوهركي ...

پس همون بهتر شوهر نکنن وقتی طرز فکرشون اینه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706