2737
2739
عنوان

اقدامی های بهمن 96

| مشاهده متن کامل بحث + 62882 بازدید | 9250 پست
آره بخدا الان ماددشوهرم یقمو گرفته هی هرماه میپرسه چه خبر فاطمه پریودشدی؟اون روزم میگف ماواسه علیرضا ...

ببخشید که میگم ولی چه پررررررووووووووووووووو😠😠😠😠😠😠😠😠

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

زیادی رو دادی واییییییییی جوش آوردم شوهرت هیچی نمیگههههههههه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو نمیخوام به شوهرتم بگو به مامانش بگه نمیخواییم اصلا نزار درباره این مسئله نظربده من مادرشوهرم خیلی میگفت به شوهرم گفتم مامانت یه باردیگه بگه پاخونتون نمیزارم یعنی چییییییی

من که دیگه بی بی چک نمیخرم هروقت دوهفته عقب انداختم میرم آز...پیشنهادمیکنم شماهم نخرید هرچی دیرتر بفهمید بهتره غیره استرس چیزی نیس بخدا حالا اگر عقب انداختین بیشتر مراعات کنین ولی باز دلخوش نکنین که اگه پری اومد ناراحت نشید

2728
ببخشید که میگم ولی چه پررررررووووووووووووووو😠😠😠😠😠😠😠😠

اون پرو نیس.فاطمه خانوم درو باز گذاشته ک اوناهم وارد حریم خصوصیش شدن من بااینکه ۳ سال از سقطم میگذره وقتی کسی ازم میپرسه میگم انشالله میارم ب موقش دیگه طرف هیچ حرفی نمیزنه.مادرشوهرمم وقتی میخاد ازم بپرسه میزنم ب اون راه البته ایقد خودمو میگیرم تاحالا مث مادرشوهرفاطمه مستقیم ازم نپرسیده تو این چن سال همش غیر مسقیم گفته

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
بگو نمیخوام به شوهرتم بگو به مامانش بگه نمیخواییم اصلا نزار درباره این مسئله نظربده من مادرشوهرم خیل ...

منم یبار ب شوهرم گفته رف دعوا کردبامامانش دیگه فک کنم این ساله ازم نمیپرسه خخخ

من که دیگه بی بی چک نمیخرم هروقت دوهفته عقب انداختم میرم آز...پیشنهادمیکنم شماهم نخرید هرچی دیرتر بف ...

اتفاقن من ۵ روز دیگه موعدمه اما میخام چک بی بی بخرم اگ منفی بود برم پیش طبیب سنتی..دارو ک میخورم بدنم بهشون حساسه کلیه دردو معده درد میگیرم.این ماه نزدیک ۴۰۰ دارو دکتربهم داد دوسه روز بیشتر نتونستم بخورم کلیه دردو معده درد گرفتم...البته میدونم چکم منفیه چون من ۴ ماه رازیانه خوردم ک باعث شد ی درجه پرلاکتینم ازحد نرمال بره بالا.بااینکه سه تا سینال اف زدم اما چون ایرانین تاثیری نداشتن .ولی چون تا نزدیکا تخمک گذاریم پرلاکتینم بالابود میدونم نگرفته

وااااااااای مرسی عزیزم بت این ابشالا که تو گفتی بعید میدونم خدا بشنوه و کاری نکنهِ.امیدوارم سال جدید ...

ان شالله سالی پر از نی نی برای همه نی نی سایتی ها باشه

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
2738
فداتشم عزیزدلم انشالله خدا به توهم قسمت کنه گلم هرچی دلت میخواداونوبده 😍😘

عزیزمی

منم بعد از سلامتی خودم و خانوادم نی نی دوست دارم

الهی که اگه لایقش باشم بهم بده

الهی به همه بده در کنارش به من هم  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
آره بخدا الان ماددشوهرم یقمو گرفته هی هرماه میپرسه چه خبر فاطمه پریودشدی؟اون روزم میگف ماواسه علیرضا ...

الهییی

آخه چقدر آدم باید ظالم باشه همچین حرفی بزنه

یه زن بگیررریم!!!! خیر نبینن

اینجوری استرس و فکر آدمو بیشتر می کنن

راستی دیروز باید پری میشدم نشدم بیبی هم زدم منفی بود😢من کلا هرماه10تابیبی میخرم😡😡

شاید دیر لقاح صورت گرفته

بازم صبر کن . ان شالله خیره

ولی اگه پری شدی ناداحت نباش

ماه دیگه و ماه های دیگه

خدا به وقتش نی نی دارت می کنه

وقتی میپرسن ادم بیشتر استرس میگیره.منک خودم اینجورم...توهم مشخص خیلی استرس داری ک ماهی ۱۰ تا بی بی م ...

اوهووووم

منم کلاً مرض بی بی چک دارم  

اصلا نباید در مورد مسایل خصوصی زندگی هر کسی بقبه نظر بدن.والا با ابن حرفا استرست طبیعیه.ولی واقعا بر ...

موافقم

هر کی ازتون پرسید بگین تصمیم ندااریم فعلاً 

که هی سوال پیچتون نکنن

عشقم انشاءالله هرکی دلش نی نی میخواد خییییلی زود خدا بهش بده ولی به خاطرش به خدا التماس نکن حتما صلا ...

چه عالی میشه همه با هم "مامان" شیم  

من دوساله ازدواج کردم به مادرشوهرم گفتم بچه نمیخواییم حالا هی هردفعه نصیحتم میکنه میگه آخه چرا میگم ...

دو سال خوبه دریا جون ولی خوب می کنی اونجوری جوابشو میدی

منم پدر شوهرم همش می گفت : بچهههه

منم گفتم : من راضی ام ، پسرتون دوست نداره

دیگه بی خیالم شد  

2706