2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو پیج اینستا نوشته بود بخاطر همدردی با کشته شدگان تظاهرات این هفته پخش نمیشه

اااا شوهرم میزد تو سر خودشاااا..حواسم باشه اگر یهو گفتن کانالو عوض کنم.از بس خودمو کشتم که من درست میگم😂

مامان نیستم.سابق.😗😗
2728
مال من همشون پریده جز همین.البته پارسال شبکه جم کلا حذف کردم.بی کلاسه

من اونیکس و جم لایفو فقط نگه داشتم اونیکس که رفت جم لایفم میره

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
عاقا ما هاتبرد داریم ولی منو تو رو نمیگیره نمیدونم چرا

ياه ست و بگيرين

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
ببخشيد استارتر اين تاپيك پر بازديد كه حال خواهرشوهرشو گرفت چى شد يهو

جااانم؟؟؟😵😵😁😁

نمیدوووونم بخداا من خبر ندارم اصن نخوندم خداوکیلی نکنه اسم منم بوده؟؟؟ نکنه فامیل ماعه؟؟؟😟

جااانم؟؟؟😵😵😁😁 نمیدوووونم بخداا من خبر ندارم اصن نخوندم خداوکیلی نکنه اسم منم بوده؟؟؟ نکنه فامیل ...

نه عزيزم از شما عذر خواهى كردم بابت پرسشم تو تاپيكتون از دوستان ديكه كه در جريان بودن پرسيدم عزيزم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
خیلی وقته از پارسال از یاهست رفتن

اره اشتباه گفتم عزيزم يوتل ست 

2706