912
44

خکش به حالت منوتو داری بابا 😐 برو خواهر ناشکری نکن ما آخوند میبینیم فقط همه شبکه هامونو زدن 😑

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری

899

ماهواره میبینی؟استغفرالله

به شب نشینی خرچنگ های مردابی/چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟! /رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند/به پای هرزه علف های باغ کال پرست/رسیده ام به کمالی که جز اناالحق نیست/کمال دار برای من کمال پرست/هنوز زنده ام زنده بودنم خاری ست/به تنگ چشمی نامردم زوال پرست...
خکش به حالت منوتو داری بابا 😐 برو خواهر ناشکری نکن ما آخوند میبینیم فقط همه شبکه هامونو زدن 😑

مال من همشون پریده جز همین.البته پارسال شبکه جم کلا حذف کردم.بی کلاسه

مامان نیستم.سابق.😗😗
727

ببخشيد استارتر اين تاپيك پر بازديد كه حال خواهرشوهرشو گرفت چى شد يهو

اگر مستضعفی دیدی ولی از نان امروزت به او نبخشیدی به انسان بودنت شک کن.                اگر چادر به سر داری ولی از زیر آن چادر            به یک دیوانه خندیدی به انسان بودنت شک کن    اگر قاری  قرآنی ولی در درک‌ آیاتش دچار شک و.    تردیدی به انسان بودنت شک کن                        اگر گفتی خدا ترسی ولی  از ترس اموالت تمام شب نخوابیدی به انسان بودنت شک کن          اگر هرساله در حجی  ولی از حال همنو‌عت  سوالی هم نپرسیدی به انسان بودنت شک کن      اگر مرگ کسی دیدی ولی قدر سر سوزن زجای خود نجنبیدی  به انسان بودنت شک کن  😔😔                     ❤️    فروغ فرخزاد. ❤️
903
آره چراااااا  البته شبکه فقط شبکه ۱ سیما  شبکه هر ایرانی 😐

ما سه میبینم فقط شبکه سه شبکه جوان✌🏼

یه مدت خیلی نِروِس بودم ولی چون نمیدونستم ینی چی ،زود خوب شدم  

عاقا ما هاتبرد داریم ولی منو تو رو نمیگیره نمیدونم چرا

وقتی یک فردمتاهل بهتون پیشنهاد میدهفکر نکنید شما خیلی خاص و جذابید در خوشبینانه ترین حالت ممکن شما یک میان وعده هستید😑😑😑😑😑
تو پیج اینستا نوشته بود بخاطر همدردی با کشته شدگان تظاهرات این هفته پخش نمیشه

اااا شوهرم میزد تو سر خودشاااا..حواسم باشه اگر یهو گفتن کانالو عوض کنم.از بس خودمو کشتم که من درست میگم😂

مامان نیستم.سابق.😗😗
مال من همشون پریده جز همین.البته پارسال شبکه جم کلا حذف کردم.بی کلاسه

من اونیکس و جم لایفو فقط نگه داشتم اونیکس که رفت جم لایفم میره

کوچولوی دوستداشتنی من،ثمره ی عشق من و پدرت،نتیجه ی تموم سختیا و جنگیدنمون... بی صبرانه منتظرم که بغلت کنم و بهشت رو زیر پام بیاری
849