2733
2734

دخترم ۴ ماهشه دو هفته پیش دکتر گفت لثه درداش شروع شده آب ریزش از دهنش داره از دیشب تو خواب سرفه می کنه و فقط تو خوابه و علائم مشکوک به سرماخوردگی هم نداره سرفه هم از علائم دندون در آوردنه کسی تجربه داره یا داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم

خس خس سینه سرفه

گریه وتب وبیقرری

همش ازدندووونه😥

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2731

اگه ۴ یا ۵ دفعه بیشتر سرفه نمی کنه اشکار نداره. ممکنه ای دهنش پریده باشه توی گلوش. از الان لثه سفت کن بزار دهنش تا زودتر لثه هاش سفت بشه. 

چشمانم را شستم سهراب،☺ بدتر شد كه😨حالا دروغ ها🎭رو شفاف تر ميبينم...🙁
2738

بله سرفه هم میتونه علایم دندون باشه

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...

آره سرفه هم از علامتاش هست

دختر خواهر همسرم سرفه های خیلی خیلی شدیدی داشت که دل آدم براش کباب میشد

امروز آش دندونه براش درست کردیم آخه یه مروارید خوشکل درآوورده بود😘

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
2706