2726
عنوان

بهترین و باکیفیت ترین کفش ورزشی در ایران کدوم مارکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44961 بازدید | 19 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمت کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروشگاه کفش ریباک دویدن,کفش ریباک مخصوص پیاده روی,خرید پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride,کفش ریباک مدل 2016

کفش ریباک مدل Jet Dashride
برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
قیمت : 65,000 تومان
خرید پستی
قیمت کفش ریباک مدل Jet Dashride,خرید اینترنتی کفش ریباک مدل Jet Dashride,فروشگاه کفش ریباک دویدن,کفش ریباک مخصوص پیاده روی,خرید پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride,کفش ریباک مدل 2016

کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride

خرید پستی کفش ریباک مدل Jet Dashride,کفش ریباک مدل 2016

به هنگام پیاده روی تمامی فشار بر روی پاها است. اگر این فشار به طور صحیح مدیریت نشود امکان دارد در دراز مدت مشکلات زیادی برای ستون فقرات به وجود بیاورد. بهترین راه کنترل این فشارها استفاده از کفش‌های مخصوص پیاده روی و دوندگی هستند. این کفش‌ها قابلیت کاهش فشارهای وارده از سطح زمین را تا حدود زیادی دارند. کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride یکی از مدل‌های مناسب است که طراحی منحصربه‌فردی دارد تا به کمک آن فشارهای وارده به پاها در امان بمانند. کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride دارای کفی بسیار مخصوصی است این کفی در قسمت پاشنه محفظه‌هایی دارد که منجر به کاهش شوک‌های وارده در قسمت پاشنه پا می‌شود. این زیره با کمک فناوری‌های جدید بسیار با دوام و راحت است. از طرفی رویه‌ای از جنس الیاف مشبک دارد که تهویه‌ی هوا را در سرتاسر کفش به جریان انداخته و از تعرق پاها به هنگام پیاده روی می‌کاهد. طراحی کفی این کفش احساس راحتی و سبکی بسیار زیادی را منتقل می‌کند که از خستگی پاهای شما در هنگام استفاده می‌کاهد.
فروشگاه کفش ریباک دویدن,کفش ریباک مخصوص پیاده روی
ریباک تولید کننده کفش‌های ورزشی، پوشاک و لوازم و معمولاً تابع شرکت آدیداس است. نام آن از تلفظ آفریقایی ربوک (به انگلیسی: rhebok) که یک نوع غزال آفریقایی است، گرفته شده است. این شرکت در شهر بولتون در تاریخ 1895 با نام اصلی جی. دبلیو فوستر و برادران سونس تأسیس شد و بعدها در سال 1958 به ریباک تغییر نام داد. مؤسسان این شرکت، جو و جف فوستر بودند که نام را در لغت نامه‌ای پیدا کردند که جو فوستر به عنوان یک پسر در یک مسابقه برده بود. این دیکشنری نسخه‌ی جنوب آفریقایی بود، برای همین، این‌گونه تلفظ می‌شدند. شرکت آدیداس در سال 2005 میلادی با پرداخت مبلغ 3 میلیارد یورو توانست تمام سهام شرکت آمریکایی ریباک را خریداری کند و عملاً صاحب این شرکت شود؛ اما چیزی که جلب توجه کرد، سیاست مدیران آدیداس بود که پس از خریداری ریباک نام این شرکت را تغییر ندادند، چرا که نمی‌خواستند با این اقدام بازار فروش خود را از دست بدهند و فقط تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات ریباک جایگزین کردند.
با استفاده از کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل Jet Dashride می‌توانید از یک دوندگی طولانی لذت ببرید و کمترین میزان خستگی را در پاهایتان احساس کنید.

قیمت این محصول 65000 تومان

قیمت : 65,000 تومان
خرید پستی

شماره تماس 09100298006 صادقی https://iranpatogh.ir/
2728

متاسفانه خیلی از افراد اطلاعی از کیفیت کفش ملی ندارند وگرنه این همه پول پای جنس های تقلبی وارداتی نمی دادند. واقعا من رو کفش خیلی حساسم چون هالوکس والگوس دارم و سریع پاهام موقع پیاده روی درد می گیره. یه مدت دنبال برند خارجی بودم و از بین آدیداس و دیادورا و آندر آمور و نایک و اسکچرز باز اسکچرز رو انتخاب کردم که هم راحت تر بود هم قیمتش مناسب تر بود. اما بعد از اینکه سراغ کفش ملی رفتم افسوس خوردم که چرا این همه سال ازش غافل بودم. واقعا بهترین کیفیت و دوام رو داره و این همه هم نباید پول بدی. 3 میلیون تومن آخه پای یه کفش بدم که نمیدونم واقعا اصله یا فیکه؟!! کفش ملی قبلاً کفشاش قشنگ نبود ولی من شنیدم جدیدا با استفاده از قالب های فرانسوی کفشاشو میزنه که هم کیفیت داره هم قشنگی. من خودم یه مقاله تو سایت دکتر نادری متخصص ارتوپد خوندم با توجه به اون یک کفش ورزشی خوب انتخاب می کنم همیشه و معمولاً هم کفش ملی چیزی که من میخوامو داره. پیشنهاد میکنم شما هم بر طبق این مقاله کفشتونو انتخاب کنید خیلی کامله:

https://dr-rezanaderi.com/1906/کفش-ورزشی-مناسب.html