2733
2734

واي دكتر اميني عاليه من دوتا از زنداييام جاريم پيشش زايمان داشتن خيلي راضي بودم خودم پيش خودش ميرم خيلي خوش اخلاق و دلسوزه انشاالله همه ني ني ها به سلامت به دنيا بيان الان خانوم دكتر بيمارستان مردم نيكان تهرانپارسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیزم سلام پیغام شمارو امروز اتفاقی خواندم امیدوارم کمکی به شما بکند :) من امروز میخوام خانوم دکتر مهربان و دوست داشتنی خودم رو بهتون معرفی میکنم ؛ایشون خانم دکتر زهرا بنیاد جراح و متخصص زنان هستند در منطقه شرق .

در توصیف ایشون میتونم بگم که

اخلاق ایشون شبیه هیچ کدوم از پزشکان دیگر نیست انقدر آرامش و مهربونی و انرژی از ایشون ساطع میشه که مراجعه به مطب ایشون یکی از اتفاقات خیلی خوبه که همیشه خدا  حال خوش رو برای من میسازه.

سواد بسیار بالا و به روز و توانایی فوق العاده و ماهرانه ایشون هم در سونوگرافی زنان واقعا قابل تمجدیده هر چی ایشون در سونو مطب به من گفتند عینا بیرون هم که گفتند برای اطمینان بیشتر انجام بدم بهم گفته شد .

آدرس ایشون: تهرانپارس،خ فرحام شرقی بین خ شهید آهنی آمینه و گلشنی پ 77 ط 2

تلفن :۷۷۷۴۰۳۷۵

2728
عه زهرا بنیاد بده؟.میخواستم واس باردارشدن برم تنبلی دارم

سلام عزیزم خانم دکتر زهرا بنیاد فوق العادست، من کلی کامنت مثبت خوندم ازشون و خیلی خوشحالم که بهشون مراجعه کردم ،خیلی وارد، با تجربه ، مهربونو با حوصلست و خیلی قشنگ به سوالات پاسخ میدن 

اولا این چه طرز صحبت کردنه ؟؟دوما بعضیا مثل شما هستن که فکر میکنن پزشک باید در راه خدا کار کنه!!!&nb ...

حرص نخور خانومی دستشون خیلیم خوبه با یبار رفتن پیششون باردار شدم🤗😍😍امروز فهمیدم

هنوز  نمیدونم دختری یا پسر فقط احتمالتو دادن  
2738
فقط فریبا خطیر و زهرا بنیاد نباشه لطفا 😊

سلام. ببخشید من ساکن شرق هستم تو سرچام به دکتر زهرا بنیاد رسیدم. می خواستم ببینیم دلیل شما چیه برای اینکه پیش دکاتر بنیاد نریم؟ من البته ی مشکل پوستی پیدا کردم به همین جهت می خوام برم پیششون

حرص نخور خانومی دستشون خیلیم خوبه با یبار رفتن پیششون باردار شدم🤗😍😍امروز فهمیدم

وای عزیزم تبریک میگم 😍😍 میدونم که لذت مامان شدن فوق العادست 🤗🤗خانم دکتر بنیاد میگه بچه هایی که من به دنیا میارم همیشه شیطونو باهوشن ،حتما کوچولوی شمام همینطور میشه😍ایشالا تنش همیشه سلامت باشه 😘😘

سلام. ببخشید من ساکن شرق هستم تو سرچام به دکتر زهرا بنیاد رسیدم. می خواستم ببینیم دلیل شما چیه برای ...

سلام خانومی خانوم دکتر زهرا بنیاد حرف نداره عالیه ،من و خواهرم از بیمارانشون هستیم ، خواهرم سال ها تنبلی تخمدان داشت و به خاطر اون جوش های هورمونی و موهای زائد بسیار زیادی داشت و خیلی اذیتش میکرد  پوستشم خیلی خراب شده بود ، قبل از آشنایی با خانم دکتر بنیاد تحت نظر دوتا متخصص زنان دیگم بود اما پوستش خوب نمیشد اما وقتی به دکتر بنیاد مراجعه کرد خانم دکتر یه درمان خیلی عالیو براش شروع کردن و الان پوستش کاملا صافو خوب شده و اون جوشا از بین رفته ،موهای زائدشم خیلی خیلی کم شده ما واقعا راضی هستیم .شمام حتما نتیجه خیلی خوبی میگیری عزیزم نگران نباش

2706