2726

خانما سلام

هرکس تجربه ای داره تو نزدیکان شوهری و .. کمکم کنه همسرم واریکوسل گرید دو داره عمل کنه بهتره یا زالو بندازه

گرید پایین زالو جواب میده گرید بالا جراحی 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جز عملهای سرپای محصوب میشه 

سخت نیست

نگران نباش

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2728
اخه میگن برمیگرده 

مواظب باشی بر نمیکرده همسر من چهار ساله عمل کرده بر نکشته 

لباس تنک نپوشن 

جای گرم زیاد نباشن 

وسیله سنگین با شکم بلند نکن 

با مواد شیمیایی زیاد دردتماس نباشن 

وزن نرمال داشته باشن 

اگر کبد چرب دارن درمان کنن

ورزش و پیاده روی کنن

بیشتر غذای گیاهی مصرف کنن تا گوشت و فست فوت

ان شا الله برنمیکرده

مواظب باشی بر نمیکرده همسر من چهار ساله عمل کرده بر نکشته  لباس تنک نپوشن  جای گرم زیاد ...

ممنونم عزیزم از راهنمایت

ما چهارساله منتظریم ی ساله متوجه شدیم همسرم واریکوسل داره

حالا بخاطر هم کارش هم ترس از عملش موندیم

ممنونم عزیزم از راهنمایت ما چهارساله منتظریم ی ساله متوجه شدیم همسرم واریکوسل داره حالا بخاطر هم ک ...

الاهی دامنت سبز بشه 

یه پیشنهاد یه سرج تو نت کن اگر شوهرت میتونه سبک تغذیش رو گیاه خواری کنه مخصوصا یه شش ماهی خام گیاه خواری هر دو تا تون زودتر نتیجه میگیرید 

برای ما که خوب بود این کار

ببخشید شوهر منم واریکوسل خفیف داره با زالو خوب میشه واقعا خیلی ناامیدم اخه سرطان بیضه داشت بیضه راست ...

ان شاالله سلامتی کاملشونو بدست میارن

اطلاعی زیاد از خرنوب ندارم میگن خوبه

ان شاالله سلامتی کاملشونو بدست میارن اطلاعی زیاد از خرنوب ندارم میگن خوبه

بگیریمشاید جواب داد.من میخوندم از غلبه سودا واریکوسل میشه .ولی جراحی بهترین راه برا کسایی که دوتا بیضه دارن

❤ یک صلوات میفرستین برام ❤
بگیریمشاید جواب داد.من میخوندم از غلبه سودا واریکوسل میشه .ولی جراحی بهترین راه برا کسایی که دوتا بی ...

من همسرم سمت راست گریدیک سمت چپ گرید دو ولی غالبا از کسای ک عمل کردن جواب نگرفتن یا اب اورده بیضه هاشون

2706