2737
2734
عنوان

اصفهانیا بیاین ......

629 بازدید | 43 پست

میخام دکترزنان انتخاب کنم واقعا موندم. دکتر رقایی خیلی خوبه همیشه میگفتم باردار بشم میرم پیششون ولی شنیدم سنشون رفته بالا نمیتونند عمل کنند راهنماییم کنید لطفا..

دکتر طاهریان چی؟ دکتر خوبیه؟

خدایااااااا مرسی .....عشقمو آفریدی

دکتر من خانم اسماعیل زاده بود

بسیار راضی بودم البته یه مقدار گرون جونه 

ولی خوب من دوتا بچه هامو رفتم پیشش خداییش عالی بود

منصفانه تر این بود که هر کسی فقط  تاوان نفهمی خودش را میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قبلا ۲ تومن بود الان نمیدونم

آهان اگه انقدر باشه خوبه. دکتر خوب میشناسین که خیلی عالی عمل سز بکنه جاشم‌نمونه! خواهرشوهرم انقدرعالی عمل کرد که اصلا جاش نمونده خودشم از روز هفت خودش کارای مهمونیشو انجام داد کلا سرپا بود. ولی نمیخام ازش بپرسم😐🤔

من قبلا پیش فتوحی و قدیری رفتم بد نبودن...الان میرم پیش الهه امیری...دکتر بااخلاقیه و امکاناتش مجهزه...واسم آز تیرویید و پرولاکتین و ویتامین دی و..نوشت که رفتم دادم جوابشو باید ببرم پیشش هفته دیگه...سونو فولیکولم بشم...واسم قرص کلومیفن و تاموکسیفن و امگا 3 و زینک و فولیک اسید نوشت که گفت امگا3 و زینک رو همسرتم مصرف کنه...یک بار رفتم‌پیشش راضی بودم

🌷 
من رفتم پیش دکتر طاهریان یه نوبت  همون اول باید ۹۰ تومن بدی چون سونوی جای دیگه ای رو قبول ندار ...

سونو واژینال داره؟ در چه حد معاینه میکنه چیا میگه؟ مثلا اندازه فولی اینا بپرسم میگه؟ 

عزیزم اگه دکتر با انصاف میخای برو پیش جهرمی زاده . هزینه سونو نمیگیره 

آهان اگه انقدر باشه خوبه. دکتر خوب میشناسین که خیلی عالی عمل سز بکنه جاشم‌نمونه! خواهرشوهرم انقدرعال ...

دکتر علی اکبر آیتی زاده و خانجانی توی بیمارستان سینا فکر کنم خوب باشن.از خانجانی راضی بودن و میگفتن جای بخیه هاش نمیمونه.نمیدونم والله.من  لیاقت تجربشو نداشتم

آهان اگه انقدر باشه خوبه. دکتر خوب میشناسین که خیلی عالی عمل سز بکنه جاشم‌نمونه! خواهرشوهرم انقدرعال ...

همون دکتر طاهریان عالیه 😃فقط چیزی که هست دکتر رقایی به خاطر ویتامینای  زیادی که میده بچه هم سفید و هم پر مو میشه...جدی میگم😃به خاطر همین من دوراهی موندم

خدایااااااا مرسی .....عشقمو آفریدی
2706