2726

پسر بزرگم دوسال و دوماهشه ، یک هفتس که زایمان کردم ، از اون روزی که از بیمارستان اومدم ، پسر بزرگم خیلی رفتارش عوض شده ، انقدرفکرم درگیره که نگو ، اولیین تغییرش اینه که  باوجود اینکه پنج ماهی میشه که از پوشک گرفتمش ، ولی نه جیششو میگه نه پی پی   

خدایا هزاران مرتبه شکرت

عادیه مواظب باش دعواش نکنی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طبیعیه 

مامان و بابای عزیزش که تا حالا فقط مال خودش بودن رو باید با یه کوچولوی دیگه شریک بشه طول میکشه تا هصم کنه داستان رو 

باید از قبل اماده اش میکردی حالام حوصله کن باهاش تا به این تغییر بزرگ عادت کنه

حال متکلم از کلامش پیداست
2728

وقتی من به دنیا اومدم برادرم به حدی افسرده شد که کل فامیل میگفتن اینو ولکن پسره رو بچسب. بیچاره لاغر شده بود از حسودی . شاید حسادت میکنه میخواد با این کار خودشو نشون بده .

بچه ها ۹۹%تغییر میکنن

اونقدر باید با سیاست برخورد کنید که بچه اول کوچیک ترین اسیبی نبینه

ولی خب بچه اول شما هنوز کوچیکه 

اما بازم میشه

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
سلام

سلام 

مبارک عضویتت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سلام

سلام خوش اومدی.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

من تازه عضو شدم ..

ببخشید میدونم سوالم ربطی به موضوع نداره ولی دیدم فعال هستین بپرسم ..من بارداری دومم هست هفته هفتم

زیر دلم درد میکنه بارداری اولم اصلا یادم نمیاد همچین موردی داشتم یا نه ولی بیشتر بنظرم نبود 

بیشتر سمت چپ هم هست بنظرتون دلیلش چیه

💕 خدا جونم💕 مواظب تو دلیم💓 باش ..😍       خدایا شڪرت ممنونتم    💓دوست دارم خداے مهربونم💓
2706