2737
2734

سلام بچه ها خوبید من امروز صلواتما فرستادم 

خانما دلم گرفته از ی طرف دلم می خواد خدا خدا کنم که همین ماه مامان بشم از ی طرف میگم هرچی خواسته خدا باشه.

شوهرم میگه من به دلم افتاده نی نی هست.

خانما من خیلی دهنم مزه تلخی میده نگید که بارداری چون قبلا هم این جوری بودم.

گروه زرد.وزن اولیه ۷۵ هدف اول ۷۰
سلام نسترن جون خوبی؟ کجایی کم پیدا نسترن اسم آدرس و تلفن اون اورولوژیست که رفتین رو به من میدی؟ د ...

سلام عزیزم، خووبم ممنون شما خووبی؟ میام میخونم و میرم، راستش الان فقط دارم ب شوهرم میرسم که بهتر بشه.

دکنرش آقای پیشنماز هستش، شوهرم که ازش راضیه، و فقطم پیش همون میره، دکتر دیگه ای راضی نمیشه بره. آدرس و شماره شو میزارم برات عزیزم.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسترن جون صلوات رو برات فرستادم گلم ان شاالله حاجت روا بشی

ممنون گلم. منم برا شما فرستادم، اابته هر روز میفرستم صلواتارو اما اعلام نمیکنمٔ انشالله همه مون حاجت روا بشیم.

سلام نسترن جون خوبی؟ کجایی کم پیدا نسترن اسم آدرس و تلفن اون اورولوژیست که رفتین رو به من میدی؟ د ...

گلم آدرسش بین عارف ۱ و ۳، ساختمان پزشکان ایران.

اینم شماره نوبت دهیشه، صبح باید تماس بگیرید 09370559887

2731

سلام خانوم گلا

خوبین؟

من صلواتای دیروز و امروز رو هم فرستام

نگار عزیزم و نسترن خانم گل الهی ک خیلی زود حاجت روا بشید دوستان😘

دوستان من دیروز بعد یک هفته تاخیر پریود شدم 

برلی انتقال جنینامم تصمیم قطعیم برای بعد از عید شد

این مدت رو هم میخوام رژیم بگیرم...بخاطر داروهای میکرو وزن اضافه کردم متاسفانه و باید .اونا رو برای عید از تنم بیرون کنم😆

2738
خانمناز ایشالا خدا جواب دلتو بده

سلام عزیزم خیلی ممنون خانومي،انشاالله شما و بقیه دوستان همگی باهم به آرزومون برسیم و نی نی بیاد تو دلمون  

یا امام رضا پیش خدا واسطه شو تا به منم یه نی نی سالم و صالح بده تا منم طعم مادر شدن و بچشم یا امام غریب کمتر از آهو که نیستم میشه ضامنم بشی😭😭😭😭
سلام خانوم گلا خوبین؟ من صلواتای دیروز و امروز رو هم فرستام نگار عزیزم و نسترن خانم گل الهی ک خیل ...

سلام پرستو جوون، ممنون گلم. انشالله همگی حاجت روا بشیم تا عید.

سلام عزيزم ممنون از دلداريت ولي آز بتا دادم متاسفانه منفي بود

پس از چي بوده🤔

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2706