2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممم ..برای دی اف آی چکاراکردی؟

سلام 

ما کاری نکردیم...

شوهرم 41 درصد بود که دکتر بهش ویتامین و پنتوکسی فیلین و کانتین داده و دو ماهه تقریبا می خوره و ماه پیش ای یو ای کردم و نشد....

اگر شما به راه حل یا درمان جدیدی رسیدید که جواب گرفتید، به ما هم بگید....

حتی طب سنتی هم اگه چیزی می دونید بگید

ممنون

2731

میگن زالو انداختن به بیضه ها خیلی خوبه، ولی شوهرم زیر بار نمیره...

دوست خواهرزاده ام، چند سال بود که بچه دار نمی شد و شوهرش که به بیضه هاش زالو انداهت، همون ماه باردار شد....

اینو میدونم که زالو ضرر نداره و خون کثیف رو می خوره، ولی شوهرم هنوز مردده...

سلام من دیماه سال قبل میکرو کردم منفی شد الانم میخام دوباره شروع کنم دکتر واسه همسرم دی اف ای نوشت نتیجه اون هفتاد درصده دکتر گفت خیلی بالاست الانم تا ۳هفته دارو داده گفت تموم شد باید دی اف ای رو دوباره بده اگه بهتر نشد باید از بیضه اسپرم بگیرن به نظرتون کسی با این درصد نتیجه میگیره 

سلام من دیماه سال قبل میکرو کردم منفی شد الانم میخام دوباره شروع کنم دکتر واسه همسرم دی اف ای نوشت ن ...

سلام عزیزم

چه دکتر خوبی که معطل نمیکنه و بهترین پیشنهادو داده

بسیار کار درستی هست

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگهمیدارد
میگن زالو انداختن به بیضه ها خیلی خوبه، ولی شوهرم زیر بار نمیره... دوست خواهرزاده ام، چند سال بود ک ...

شوهر منم زالو انداخت به بیضه هاش

البته خودم براش توی خونه انداختم

خیلی تاثیر خوبی داشت ولی درمان کننده ی دی اف ای نیست

2738

[QUOTE=68788951]سلام  ما کاری نکردیم... شوهرم 41 درصد بود که دکتر بهش ویتامین و پنتوکسی فیلین و کانتین داده و ...[/QUOTیکی از دوستان خودم شوهرش تحت نظر دکتر ناصرامیرجنتی3ماه  ال کارنیتین ویال، سلنیوم، و زینک و فولیک اسید مصرف کرد و از 45 به 20رسید دوباره ادامه داد و دیگه خبری ندارم ازش

درضمن دکتر گفته بود هرشب نزدیکی  کنند و نیم ساعت یخ روی بیضه بذاره

سلام بچه ها همسر منم اين ازمايش رو داد كه افتضاح بود 58% چون نزديك پانكچرم بود ديگه دكتر بهش دارو ...

شما الان بچه دار شدید؟

شوهر منم زالو انداخت به بیضه هاش البته خودم براش توی خونه انداختم خیلی تاثیر خوبی داشت ولی درمان ک ...

اگه علت بالا بودنش واریکوشل باشه هم تاثیر نداره ؟ چون من هر چی میخونم میبینم علتش یا واریکوسله یا الودگی ....همسر من که واریکوسلشو 5، 6 سال پیش عمل کرد تا تونست این قرص  ویتامین و امپولا رو هم استقاده کرد ولی بازم دی اف ای بالاست میگم شاید واریکوسلش اوت کرده...سونو هم داد گفت خفیفه 

بچه هایی که مثل من بدون انجام این تست تشکیل جنین دادن لطفا با خوندن این مطالب خودشون رو نگران ...

برای اینکه عزیزم مطالعه ها پایین هست و دکترا فقط به فکر پول هستن البته خیلیاشون

دوم اینکه ممکن هم هست بدونن ولی فعلا رفت و آمد بیمار برای اونها درامد داره

من یکی دوتا دکتر که رفتم واقعا راه آخرو اول میرفتن

الان من با توجه به این مقالات متوجه شدم بهتره اول ویتامین آ و ای و سی و امگا ۳ چتد وقت خورده بشه.که هزینه اش هم کمتر از آز اس دی اف(آز ژنتیک اسپرم) هست و هم طرف طبیعی باردار میشه.اگر بعد شش ماه بارداری موفق نداشت بره آز اسپرم بده تا ببینن مشکل جدی تری نباشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
البته من با سومین ای وی اف باردار شدم بعد 7 سال ناباروری ولی تو 3 ناهگی قلبش ایستاد 

عزیزم آز انعقادی و ایمنی بده حتما

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706