2726
عنوان

واسه لاغری کسی از طب سوزنی استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 290913 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم از دکتر فهیمه محزونی نوبت گرفتم
حدودا 30000 تومن واسه سوزنها هزینه داره و جلسه ای 8000
تومان که هر هفته یک جلسه ولی 1 هفته اول باید 3 جلسه بری
یک سوزن هم داخل گوشت میزاره تا وقتی تو خونه هستی کم اشتها بشی در ضمن
این خانم دکتر رژیم غذایی هم میده
بچه ها یه دکتر از فامیلهای نزدیکم میگفت دکتری که طب سوزنی کار میکنه و رژیم هم میده کارش کلاه برداریه اون دکتر طب سوزنی که بدون رژیم و فقط با سوزن لاغر کنه کارش درسته. از من به شما گفتن.
من reductil میخورم.قبل از این هر چیز امتحان کردم اشتهای لعنتی منو کم نکرد.قرص چای سبز ایرانی خوردم...قرص حکیم تبریزی!؟ خوردم..قرص اسلیم کوئیک ایرانی خوردم.قرص تنوات رتارد خوردم هیچ کدوم تاثیر نداشت.البته تاثیرش فردیه و فرق داره.ممکنه به کس دیگه اینها که گفتم جواب بده.من ونوستات نخوردم چون عارضه اش سنگ صفرا هست که ما تو خونواده داریم.این رداکتیل که من میخورم آلمانیه اگه اشتباه نکنم و از عوارضش احتمال سکته قلبی رو بخصوص در افرادی که سن بالا و فشار خون دارن هست.تو اروپا هم ممنوع شد از سال قبل.اما من با اندازه گیری فشار دارم مصزف میکنم.اشتهامو کم کرده.یک هفته نخوردم باز اشتهای لعنتی برگشت.حالا باز میخورم.اگه ازم خبری نشد بدونین که بعله.... :) فاتحه برام بخونین اونوقت
دوستای عزیز این رو هم بگم که تنوات رتارد و رداکتیل هر دو عوارض دارن.اما اسلیم کوئیک و قرص چای سبز بی خطرن.به عطاری ها هم اطمینان نکنین بیشتر داروها و معجون های لاغریشون مدر و مسهل هست که وزن رو کاذب پائین میاره و خطر زیاد داره.به داروهای بی نام و نشان تائید نشده اطمینان نکنید بعضی ها شون به شدت عوارض داره.بعضی مخدر و بعضی ها هورمون داره.اگه سوالی درباره داروها داشتین اینجا بگین من براتون میگم.
2706