2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من یکم دچارمشکلم نمیتونم تایپ کنم دوس داری بیا تلگ رام فیلمشوبدم گوش کن

سلام عزیزم میشه برای من پیام بفرستین...اگه میشه فیلم های افلاکی برام بفرستین ؟؟

خدایا اگر روزی فراموش کردم ؛خدای بزرگی دارم.تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری.
سلام عزیزم میشه برای من پیام بفرستین...اگه میشه فیلم های افلاکی برام بفرستین ؟؟

سلام دوستان این کانال تلگر امی تمام فایل های استاد افلاکی رو داره

kovantomnemati@ منم اونجا دیدم خودم ندارم لطفا از اونجا برید نگاه کنید

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2714

سلام دو گ ر وه دارم درمورد اشنایی با جذب تغییر باور قانون جذب تجسم خلاق.... فرشتگان اشنایی با فرشتگان مراقبه.... بازی فراوانی ذکرای مجرب بیوکنزی. چون عضو میشید پیامای قبل رو ننمیتونین بخونید .مدیر گروه هستم بهم پیام  بدین تو واتس تامطالبو براتون بفرستم. 

https://chat.whatsapp.com/HXNjw4TVsa1L0rud4oQZ1P

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
یه سوال بپرسم ب نظرتون چرا فایل هاشو توی کانال مجانی گذاشته؟ در صورتی ک توی سایتش،پولیه؟؟

عزیزم من از پشتیبان شون پرسیدم گفتن کسی بدون اجازه شون فایلهاشون رو گذاشتن تو اون کانال واون کانال متعلق به اونها نیست.

این روش ابداعی آقای افلاکی نیست که بخواد صاحبش باشه، ایشون هم این روش رو از داخل چند کتاب یاد گرفتن ...

البته ایشون خودشون هم میگن که ابداع کننده این روش نیستن و فقط اون رو بومی سازی کردن و نشر میدن.

سلام عزيزم ميشه براي منم تلگرام بفرستيد

سلام عزیزان

نمیشه ارسال کرد چون اجازه این کار رو ندادند. ولی میتونم بهتون آموزشش بدم.

تبسم شامل چهار قسمت هست که میشه متاسفم 

لطفا مرا ببخش

سپاسگزارم و محبت

که با بومی سازی که آقای افلاکی انجام دادند به دو قسمت راحت تبدیل میشه

یعنی توبه و شکر گزاری

یعنی باید برای هر مشکلی از خداوند طلب توبه و استغفار کنی حتی اگه اون مشکل مربوط به کس دیگه ای باشه

و بعد برای حل شدن و پاک شدن اون مشکل از خداوند سپاسگزاری کنی.

در واقع دو سیلاب میشه

استغفرالله ربی و اتوب الیه

و الحمد لله رب العالمین میتونید برای مشکلاتتون این دو تا رو مدام تکرار کنید.انشالله که نتیجه بگیرید

2706