2733
2734

تاپیک زدم برای کمک در انتخاب کاغذ دیواری

فقط دو سه دوست عزیز زحمت همفکری کشیدن

البته اولش خیلی تعداد انلاین ها زیاد بود

نتیجه گیری اینکه نی نی سایت جای مطرح کردن اینجور بحثا نیست 

کاش این پایین که دسته بندی زده و انتخاب تالار هست ، فقط یه دسته بندی داشت ، اونم " خانواده ی شوهر " و بس ..........

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود ما هم دنبال ارامش نیستیم 

حالا که اومدیم نی نی سایت 

اگه مشکلی با خانواده شوهر و شوهرجان نداریم 

ولی بازم توی تاپیک های اینجوری بیشتر میریم

پس خودمونم ارامش خاطر نمیخواهیم .

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2731

گلم والا من نه خودم خونه دارم نه کاغذ دیواری داره 😑مستاجرم هر خونه ای میرم یه شکله تجربه ای هم ندارم که کدوم طرح کدوم مدل کدوم مارک خوبه نمیدونم شرمنده واسه همین نیومدم تاپیکت

نی نی یار باید موضوعات پربازیدید حذف کنه چون باعث میشه کاربرا رو یک موضوع تمرکز کنن...اما این کار رو نمیکنه چون به نفعشونه و بازید از سایت رو بالا میبره

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

دقیقا کاغذ دیواری جذاب نیست

مادر شوهر جذاب 

منم تاپیک میزنم کسی نمیاد فقط چند نفر میان😄😐

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
2738

مام داریم خونمونو کاغذ دیواری میکنیم، هر شب از این مغازه به اون مغازه ایم کلیم آلبوم آوردیم، اصن هر چی گزینه بیشتر باشه انتخاب سخت تر میشه😔 عکسشو بزار ببینم شاید بتونم کمکت کنم

خدایا جوری هوامو داشته باش که خودمم باورم نشه 🙏