2737
2734

یه بچه 9 ساله یا 10 ساله درباره موضوعی که تو عنوان گفتم چطور انشایی باید بنویسه یا چطور باید نقاشی درباره این موضوع رو بکشه؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
چه موضوع سختی برای نقاشی😣😣😣

فکر کن بچه باید بکشه!

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی ستمه 

نمیدونم چکار کنم.چطوری کمکش کنم!

والا با توجه به حوادث اخير طيف معنايى آسيب اجتماعى خيلى گسترده شده😂😂😂 مونده آسيب رو چى معنى كني

مثلاً ياد گرفتن مهارت نه گفتن

در ميون گذاشتن حوادث مختلف با والدين

زياد كتاب خوندن

زود باور نبودن

و در كل زر اضافه نزدن😎 ما رو از آسيب هاى اجتماعى حفظ مى كنه

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

برای انشا: اول موضوع رو بنویس

بعد تعریف کن که آسیب اجتماعی یعنی چی

بعد چند تا مثال نام ببر

بعد دونه دونه راهکار برای مصون ماندن از اونا رو بگو...

بعد نتایج مقابله با اونها رو بررسی کن

نهایتا هم یه نتیجه کلی بگیر بگو هر انسانی از ابتدای نوجوانی باید آسیبهای اجتماعی رو بشناسد و راهکارهای مقابله با انها را یاد بگیرد چون این لازمه زندگی متمدن و شهری امروزی ست

برای نقاشی هم میتونی چند تا نوجوون رو بکشی که دارن به یه نفر سیگار مثلا تعارف میکنن... و اینم دستش رو آورده جلو و صورتش رو برگردونده و مانع کارشون میشه و تو یه ابر بنویس نه.

2738
برای نقاشی هم میتونی چند تا نوجوون رو بکشی که دارن به یه نفر سیگار مثلا تعارف میکنن... و اینم دستش ر ...

من نقاشیم خوب نیست چطور یادش بدم؟؟؟

از گوگل یه سرچ کن چطوری بگم آخه همینو که گفتم بکش

باشه عزیزم.

ممنونم ازت.