2737
2734
عنوان

بیمارستان زهرای مرضیه اصفهان

15311 بازدید | 81 پست

سلام دوستان میخوایتم ببینم کسی زهرای مرضیه زایمان کرده؟؟

کدوم دکترا خوبن .

من قبلن دکتر جهرمی زاده بودم میخوام برم زهرای مرضیه چون دولتیه ولی دکتر جهرمی زهرای مرضیه نیست میخوام یه دکتر خوب تو زهرای مرضیه پیدا کنم

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عسگریه رفتم زیادم راضی نبودم فقط دکترم خوب بود البته بخش زنانم خوب بود اما زایشگاه ن 😐

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من عسگریه رفتم زیادم راضی نبودم فقط دکترم خوب بود البته بخش زنانم خوب بود اما زایشگاه ن 😐

خواهر منم طبیعی بود گفت زجر کشم کردن 

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2738
خواهر منم طبیعی بود گفت زجر کشم کردن 

من ن زیاد اذیت نشدم چون دکتر داشتم زنگ زد گف ب مریض من دست نزنین و هی معتینش نکنین تا من بیام فقط رفتم Nstبگیرم‌عقده ی ازم‌نگرف 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من سه سال پیش زیر نظر یگانه زایمان طبیعی کردم عاااالی بود تمیز مهربون و مودب بودند خدا خیرشون بده

زهرای مرضیه زایمان کردین؟

من ن زیاد اذیت نشدم چون دکتر داشتم زنگ زد گف ب مریض من دست نزنین و هی معتینش نکنین تا من بیام فقط رف ...

دکترتون کی بود 

2706