2737
2739
عنوان

سهم دعای امروزتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4357 بازدید | 432 پست

برا منم بفرست یه مشکلی دارم که از کسی کاری ساخته نیست فقط خدا باید بهم‌نظر کنه

توروخدا منو یادت نره😢

ان شاءااله حاجتروا بشی عزیزم

اتفاق خوبی که منتظرش بودم افتاد🤓خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزان هر کس لایک کردم یعنی فرستادم براش

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2738

سلام برای منم لطفا بفرست که خدا هر چی صلاحمه واسم همونو رقم بزنه و به ارامش برسم انشاالله شما هم به حاجت دلت برسی عزیزم⚘⚘ منم واسه همه دوستان صلوات میفرستم

چه دل مهربونی، ایشالا خودت هم خیلی زود به خواسته قلبیت برسی 

دوستم میشه برای من هم صلوات بفرستید لطفا 😍

خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند 💪❤

دوستای گلم تک تک نمیتونم جواب بدم ولی برا همه تون دعا کردم و صلوات فرستادم انشاا.. حاجت روا بشید.. بازم اگه خواستید هر موقع دلتون خواست تو این تاپیک پیام بذارید تا باز براتون بفرستم😊

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

سلام عزیزم لطفا برای من 

انشالله خودت به بهترین نحو حاجت روا بشی

مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
2706