2737
2734
عنوان

اولین باری که نی نی یار بهتون اخطار داد چه حسی شدین😁😁😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 90 پست

من هر وقت پاکت نامه میبینم استرس میگیرم.

کاربر گرامی لطفا راجع به فلان صحبت نکنید وگرنه فلان میشود. جدیدا سلام هم نمیدن 😄

با من کار دارید پیام ندید استرسی میشم 😂

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چن روز پیش اولین اخطارو گرفتم قلبم تیر کشید عرق کردم دستو پام لرزید 😁 سر گرونی تخم مرغ گفتن به تخم ...

😂😂😂😂😂😂😂

درحال نبرد با زندگی😬😬😬من پیروزم😏💪
2738

من به عنوان یه رکورد دار در این زمینه اعلام میکنم که اولین بار بعد از اخطار از نی نی یار منتظر بودم یک نفر با دستبند بیاد در خونه رو بزنه و منو تو گونی به جایی که استحقاقش و دارم ببره

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه
2706