2726
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

| مشاهده متن کامل بحث + 43325 بازدید | 618 پست

سلام نی نی سایت من

تو همراه من بودی برای تولد پسر دوم ودختر اولم وچقدر متفاوت بود با تولد پسر اولم که تو را نداشتم حس مادرانگی را با تو تجربه کردم وچه شیرین تجربه ها داشتم

ممنونم که همراهم بودی وهستی 

مستدام باشی 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

از اين سايت به اون سايت در به در دنبال يه جايي بودم كه بتونم هرچي سوال دارم بپرسم دنبال يه جايي بودم در عين شناخته نشدن دوستم داشته باشن 

بعد  از ٤ سال هنوز هم بهترين رفيقي ني ني سايت♥️♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی سایت بهونه ای بود که خیلی وقتهاازخوشحالی هم وطنهام لبخندشادی روی لبام نقش بست خیلی وقتاازغصه هاشون بغض کردم خیلی وقتها واسه مشکلاتشون ازته دل دعاکردم من چندساله خواننده خاموشه نی نی سایت بودم نی نی سایت خیلی وقتهاهمدم تنهاییام بوده.انشالله که دخترهای گلم هم بتونن سالهای بعدازنی نی سایت بهره ببرن.......

دعای همیشگی دخترم:خداکنه خوابه بد هیچ کس هیچ وقت تعبیرنشه💖

اون روزهايي كه در حسرت مادر شدن ساعاتم رو ميگذروندم از جهنمترين دوران روزگارم بود. وقتي با اين بهشت كوچك آشنا شدم و دوستاي همدرد با خودم پيدا كردم تحمل اين داغ برام راحتتر بود. نيني سايت خونه ي دوم من شده بود. درددل هايي رو كه حتي با مادرم نميتونستم درميون بذارم رو اينجا با دوستاي مهربونم به اشتراك گذاشتم. 

نيني سايت مديونتم كه توي بدترين روزا كنارم بودي تا وقتي شيريني تولد دخترم رو باهاتون شريك شدم. 

ازت ممنونم كه هميشه در دسترسي ❤️ انشاالله تولد ١٢٠ سالگيت.

2728

نی نی سایت تنها جایی که حس آرامش ویه حس مثبت و خوبی بهم میده جواب خیلی سوالامو اینجا پیدا کردم دوستای خوبی پیدا کردم درسته مجازی ولی دوستی هامون واقعیه خیلی خیلی دوست دارم نی نی سایت خوبه که هستی که وقتی دلم میگیره و تنهام و حوصله ندارم میام اینجا و اروم میشم 😍😍😍😍

وقتی وارد نینی سایت شدم تو تاپیک اقدامی ها رفتم. تو تاپیکمون خانمی بود که ۵۰ ماه منتظر نینی بود و همون ماهی که اومد تو گروهمون باردار شد. من خیلی براش خوشحال شدم. هر وقت به نینی سایت فکر میکنم این خاطره یادم میاد

🦋

واقعا سایت تک و بی همتاییه 

هرچی برام سوال پیش میاد در مورد مارک لوازم خرید،فروش،بارداری،،بچه،سلامتی،آرایشی و... 

اولین سایتی که میام واسه تحقیق نی نی سایته

خییییییییلی مهمه که آدم در مورد موضوعش نظرات افراد دیگه رو هم بخونه و بدونه

عاشق همه نی نی سایتیام هم لجبازای یه دنده ضد مادر شوهر هم مهربونای تسبیح بدست واسه صلوات امضاها 

امیدوارم روز به روز پیشرفت و گسترش سایت بیشتر بشه. 

مرسی اه

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔

وقتی موجود کوچولویی که برای اولین بار تو دلم تکون خورد و من رو با ذوق و وحشت وارد یه دنیای جدید کرد که هیچی ازش نمیدونستم یا لحظه ای که جگرگوشه ام قرار بود به دنیا  بیاد و من دستپاچه و سرگردان بودم نی نی سایت بود که همه نگرانی را کمرنگ کرد.وبایه دنیا اطلاعات و اعتماد به نفس وارد اتاق عمل شدم

کارشناس ارشد حقوق قضایی

روزی ک بی بی چکم مثبت شد بعد یک سال اومدم خوشحالیمو با بچه های اینجا تقسیم کردم و بعد ۳ماه بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و فکر میکردم اخر دنیاس برام فقط تنها جایی ک میتونستم اروم بشم و حرفامو بگم و گریه ها و ناراحتیامو تخلیه کنم همین جا بود . روزی ک جنینم سقط شد فقط بچه های نی نی سایت با حرفاشون ارومم کردن . من بودم ی اتاق ک درشو ب روی همه قفل کرده بودمو ی نی نی سایت ، واقعا اگه اونروز اینجا نبود واقعا دق میکردم . نی نی سایت ممنون ک بودی و از همه دوستای گلم ممنونم ک با حضورتون ارامشو بهم برگردوندین . 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 

ب کمک همین نی نی سایتو کاربرای خوبش شدم همون مینا قری شاد و شنگول ک مدام در حال قر دادنه .

مینا قری هستم

میتونم بگم این سایت یه دفتر خاطرات خیلی بزرگ و امن برای خیلی از آدماییه که با خیال راحت بهش پناه آوردن و حرفهاشونو زدن و توش آروم شدن؛اینجا هیچ محدودیتی نداری و میتونی خود واقعیت باشی... چیزی که تو دنیای واقعی و پشت نقاب ازش محرومی... 

امیدوارم روزی برسه که همه واقعا بخوان حداقل اینجا خودِ خودشون باشن😍

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

برای امثال من که تو دوران حبس در خانه حبس دردنیایی که مجبوری تنها باشی فقط گاهی سرنوشت اجازه میده سربه خانواده ها بزنی 

این نی نی سایت بود که منو میبرد به عهدی در دنیا که زنانش کنار هم بودندو باهم زمان میگذروندن سبزی باهم پاک میکردن باهم خورد میکردند و باهم سرخ میکردندو باهم میخوردند ...

دنیایی که میتونستی احساس زنانه ات را با کسانی درمیان بزاری که درکت میکنندو برای مشکلت دعا....  

#اللهم صل علی محمد و ال محمد

وقتی از همه جا ناراحتم و خستم فقط همینجا دلخوشم میکنه.یعنی میگم برسم خونه میرم نی نی سایت حالم به کل عوض میشه...وقتی هم ک میام نه تنها روحبم به کل خوب میشه بلکه زمانو هم از دست میدم....ما همیشه همینجا میمونیم وباهمیم از ازمجردی و بارداری و بچه داری گرفته تاااا مادرشوهری😂رفاقت اینه که با رفیق پیر شى نه اینکه وسط راه از رفیق سیر شی

پیر میشیم پا به پات نی نی سایت.اما دلمون جَوون میمونه😍❤

ارادتمند شما:الهام خانوومی😍
الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

حوصله نداری؟ نینیسایت

خسته ای؟ نینیسایت

میخوای بخندی؟نینیسایت

درد دل داری؟ نینیسایت

مادر شوهرت خونته؟ نینیسایت

خواهر شوهرت؟ نینیسایت

چیـــــــ؟ نینیسایت

کجــــــا؟ نینیسایت

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706