2703
2553
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

43323 بازدید | 618 پست

دوستان عزیز

حتما شنیدید که میگن یک حس خوب یعنی اینکه روز تولدت باشه و.......

روز تولد یکی از قشنگترین و زیباترین روزهاست. ما هم می خواهیم تولد یک نفر رو تبریک بگیم و بهش بگیم که چقدر دوستش داریم.

میدونید تولد کیه؟

نی نی سایت 12 ساله شد

دوستان نی نی سایتی تولد 12 سالگیتون مبارک. تشکر میکنیم که امسال هم با نی نی سایت همراه هستید.

نی نی سایت از زمان تاسیسش یعنی سال  85 تا به امروز رشد چشمگیری داشته . جامعه کوچک نی نی سایت هر سال بزرگ و بزرگتر میشه و این همه موفقیت رو مدیون کاربرای عزیز و وفادارش خواهد بود. سالگرد تولد نی نی سایت رو بهانه کردیم تا به همین مناسبت از حال و هوای دل شما در رابطه با نی نی سایت  صحبت کنیم.

اگر نی نی سایت برای شما یک حس خوب ایجاد کرده، اگر براتون به یک خاطره شیرین تبدیل شده که حتی با شنیدن اسمش لبخند به لب هاتون میشینه، این حس رو از زبان دلت برای ما بنویس و در همین تاپیک با ما به اشتراک بزار

از هم اکنون می توانید پست های خود را برای ما ارسال کنید و بگویید که حس شما از نی نی سایت چگونه است

به 12 تا از قشنگترین دلنوشته ها به قید قرعه کشی شما هدیه نفیسی تعلق میگیرد

زمان قرعه کشی روز 19 دی ماه در مراسم تولد 12 سالگی نی نی سایت

اسامی برندگان روز 20 دی ماه در تبادل نظر اعلام می شود

خواهشمند است در این تاپیک از گذاشتن پستهای اضافی خودداری کنید و فقط دلنوشته های خود را در این تاپیک ارسال کنید.

پست های غیر مرتبط با دلنوشه حذف خواهد شد

اگر عالم رود یادم تو از یادم نخواهی رفت

قربونت برم نی نی سایت تا اخر دنیا

(با تو اری ...... بی تو هرگز)

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نی نی سایت یعنی من درسرزمین عجایب🤤

والا به خدا🙃

مرسی خدافظ😉

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

اومدنت تو نی نی سایت با خودته رفتنت با خدا.((:

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

Uمن وقتی باردار بودم خاطرات زایمانو تو نی نی سایت میخوندمو و همش خودمو تو اون لحظه تصور میکردم روز زایمانم با دردای شدیدم وقتی نا امید میشدم و دردم وحشتناک بود یاد خاطراتی که خوندم میفتادم و باز امیدوار میشدم😍 یادش بخیر

ممنونم نینی سایت

باردار نیستم.. تیکر تولد یکسالگی دخترم عشقم نفسم عمرم 
2714

نی نی سایت برام شده خاطره

روز اولی که با اینجا آشنا شدم یه مشکل داشتم که فکر میکردم اصلا حل نمیشه

تازه عروسی کرده بودم

الان دیگه به مشکلم میخندم😄

بعد رفتم تو حال و هوای اقدام 

و الان هم باردار😘

مطمعم نینیم که دنیا بیاد تاپیک های قبلم رو که راجب مشکلاتم نوشتم میخونم لذت میبرم

واقعا نینی سایت یه تجربه عالی تو زندگیم شد😍😍😍

من همیشه وقتی خیلی دلم میگیره میام اینجا همه غصه هام یادم میره واقعا تنهایی فراموشم میشم

میتونم بگم یکی از جاهایی که ارامش میگیرم همینجاست واقعا دوسش دارم

عاشق کاربرا هستم که بدون اینکه بشناسن گاهی از ته دل دعا میکنن و انرژی مثبت میدن.....

عالیه عالیههههههههه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

فقط میتونم بگم دوست دارم همدم تنهایی و غم و غصه و شادی من

خواهر مهربونم شنونده درد دل هام

دوست و یار شادی هام 

خونه دومم

آغوش تو پذیرای من در هر مکان و زمان 

محرم سر و رازم

قسمت بزرگی از زندگیم هستی

حتی تو شهربازی من هستی چون وقتایی ک حوصله هیچکس رو ندارم تو هستی 

همین من بلد نیستم انشا بنویسم حرفای دلمو گفتم

تولدت مبارک

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

ني ني سايت يعني تجربه ي هاي زندگي يه عالمه بانوي ايراني

بعني درد و دل و مشورت خواستن از دوستاي از خواهر نزديكتر

با غم همديگه غمگين شدن و با شادي هم شاد شدن 

تولدت مبارك ني ني سايت😍🌹

نی نی سایت یعنی یه جامعه کوچیک با دنیایی از تجربیات و تلخی ها و شیرنی ها 

دنیایی که میتونی توش راحت قدم بزاری بدون این که نقاب به چهره ات بزنی 

دنیاییکه توش خوده خودتی بدون اینکه بخوای نقش بازی کنی 

نی نی یارهای همیشه حاظر در صحنه دوستتون داریم 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
2706