2733
2734
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

| مشاهده متن کامل بحث + 43327 بازدید | 618 پست

نی نی سایت عزیزم خیلی وقته باهاتم البته خاموش با این حال 

تواین مدت خیلی خیلی کمکم کردی ؛ امروز اولین روز ورودم به این سایت پر محتوا ست خواستم قبل از ایجاد تاپیک و درد دل با دوستای گلم تولدتو تبریک بگم امیدوارم روزی برسه که همه تو رو بشناسن و به اندازه کره زمین وسعت پیدا کنی عزیزم 

خدایا شکرت که دوقلوهام دارن دوساله میشن 😍😍                تیکر دوسالگی عسل و مربای مامانه 😘👼👼

ترسیده بودم .. از همه چیز بدم میومد ، از این که یک خانمم ! چرا باید همه ی سختی ها برای من میبود ؟ ادم ناشکری نبودم ولی اون روزا مشکلاتم کاسه ی صبرمو لبریز کرده بودن .. منم دوست داشتم زندگیم اروم میبود ، دوست داشتم تشکیل خانواده بدم دوست داشتم بچه خودمو داشته باشم ، ولی اجتماع ، دغدغه های زندگی این اجازه رو بهم نمیداد از جهتیم میدونستم بنا به مشکلات ژنتیکی امکان باردار شدنم خیلی کمه ! فکر میکردم هرکسی بخواد با من ازدواج کنه بدبخت میشه پس من لیاقت زندگی کردن هم ندارم .. کار میکردم و سعی میکردم این افسردگیو از همه مخفی کنم و دور همه ی نیازامو خط قرمز بکشم :)
تا اینکه یروز که خیلی دلم از دنیا پر بود لپ تاپمو باز کردمو و تصمیم گرفتم از خودمو مریضیم بیشتر اطلاعات کسب کنم ، سرچ کردمو اولین سایتی که بالا اومد نی نی سایت بود .. رنگ صورتی سایت ارامش خاصی میداد ، اونموقع ها تم و چیدمان سایت فرق میکرد ، پوستر نینی های بامزه ای که گوشه سایت دلبری میکردن ناخوداگاه لبخندی به لبم اورد .. اطرافمو یه دیدی زدم هیچکس نبود میتونستم خوده خودم باشم . خانمی مشکلشو که مشابه من بود رو مطرح کرده بود و یسری خانم با محبتی که داشتن به ایشون جواب داده بودن .. از حرفاشون نوت برداری کردم ، چیزی برای از دست دادن نداشتم ... کارم تموم شده بود ولی راجبه سایت کنجکاو شده بودم ، در عرض ۳ ساعت کل سایتو دید زدم و در اخر قفل صفحه خاطرات زایمان شدم .. چه روز عجیبی بود .. نفهمیدم کی غروب شد ؟! از ته دلم برای سلامتی همه مامانا و نی نی هاشون دعا کردم ، چقدر شیرین بود اشکم همینجور زار زار میریخت   
الان حدود چهار سال از اون اشناییمون میگذره ... بزرگ تر شدیم مگه نه ؟ دیگه مریض نیستم . دقت کردی ؟ هنوزم رد پای کسایی که اومدن اینجا ، هست ! شده یه عکس .. یه پست .. شده حتی یه ای دی ! چقدر ما به هم شبیهیم تو این مورد .. دلم این روزا شکسته رفیق جان .. تولدت مبارک ! از اینکه باهات اشنا شدم خیلی خوشحالم ، مرسی که هستی ..    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه که با نی نی سایت آشنا شدم.امیدوارم نی نی سایت شاهد همه روزهای خوبم باشه.روزایی که میخوام از شادی فریاااد بزنم تاپیک بزنم بگم من به همه آرزهاااااام رسیدم  

2728

من این سایت را دوست میدارم. در اینجا خیلی چیزها یاد گرفتم و همه را مدیون نی نی سایت عزیزم هستم. در اینجا بود که آموختم "صبور باشیم ، گــــــاهــــی باید از میـان ِ بدترین روزهای زندگی عبور کنیم تا به بهترین‌هایش برسیم" …  تولدت مبارک 

نمیدونم جاش هس اینوبگم یانه ولی خیلی بهم توبچه داری بارداری زایمان و.....کمکم کرده 

......چندماه بودمیخواسم ثبت نام کنم نمیشد بردم کافی نت  چندباراونم نتونست یروزبغض کردم به شوهرم گفتم چرامن نبایدعضواین سایت بشم یهوشوهرممم خندیدسوارماشین شدیم رفتیم چندتاکافی نت اخریکی تونست منوعضوکنه یمدت مثل ندیدبدیدا فقط گوشی میگرفتم دستم به بقیه میگفتم عضونی نی سایت شدم الانم به بقیه معرفیش میکنم😆😆😆

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........

سلام نی نی سایت جان دوست جان

درسالی که گذشت قالب عوض کردی لباس صورتی دلبرانه به تن کردی خوشگل شدی برات نظر دادیم که چطور دلبرانه تر بشی♥

از اون ور چقدر بهت غر زدیم تحریمت کردیم باهات لج کردیم ولی اثری نداشت همچنان همونطور به فعالیتت ادامه میدی فقط استانه تحملت رسیده به حدی که کافیه درباره قند و تخم مرغ و اینا بنویسیم کاربری و تاپیک مون میرن مرخصی!!رو خودت کار کن بی صبر و تحمل کی بودی تو ،نهایت فیل تر میشی خوب! جمیعا میریم مرخصی توی این وضع آلودگی هوا و سرما :))

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

امیدوارم در قالب جدید در تولد دوازده سالگی یک معجزه باشی برای تزریق این باور که هر دختر و زن ایرانی فارغ از شاغل بودن ،مادر بودن ،خانه دار بودن و.. در درجه اول یک زن هست با توانایی های بسیار بالا، با خوندن تاپیک ها و پست ها بیشتر از قبل احساس میشه که شناخت از خودمون به عنوان یک زن در درجه اول چقدر محدود و ناکافی هست

فکر میکنم میتونی با ابزار هایی که داری کمک خیلی خوبی برای همه زنان کشورم باشی

دوست دارم  بخاطر بودن بهترین ها کنارت ❤️

تولدت مبارک

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2738

من هم مثل بقیه تو زندگیم مشکلات زیادی دارم که نمیتونم با کسی راجع بهشون صحبت کنم .وقتی میام نی نی سایت مشکلاتم فراموش میشه .همین برام کافیه 😊

از نی نی سایت و تمام نی نی یار به ویژه سرکار خانم مونا تهرانی ممنون هستم 

راستی تولدت مبارک ❤

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️

نی نی سایت از دوران یاس و ناامیدی مطلق من به علت ناباروری همراه و راهنمای من بود تا دوران پراسترس بارداری و دوران شادمانی تولد دخترم

عین دامن مادر همیشه بهش پناه آوردم

ممنون از این کلبه گرم و پر از صفا و امیدتون

چند روز بیشتر نیست که عضو شدم  از اون موقع تاحالا همش با گریه های دوستام اشک ریختم باخنده هاشو خنده تو نطر سنجی ها شرکت کردم اونا هم به من کمک کردن تویه سری از سوالها یه روز که به اینجا سر نمیزنم باخودم میگم ببین چه اتفاقاتی افتاده که من خبر ندارم خیلی جای باحالیه برای تنهایی هام دوستایی رو پیدا کردم که با اینکه نمیبینمشون دلم براشون تنگ میشه ممنونم از همه تون دوست دارم بعضی مسائل بارداری و بچه داری وشوهر داری وخونه داریم رو با بچه ها در میون بزارم واز نظرات خوب اونا استفاده کنم .

خیلی تنها بودم.خیلی خام و بی تجربه بودم.بی مادری و نبودش در من موج میزد ک چقد کم بلدم

قوم شوهر از بی تجربگیم سو استفاده می کردن

حتی گاهی مسخرم می کردن و من هیچ😔😔

ولی از وقتی اومدم نی نی سایت با تجربه شدم

قوی شد.یاد گرفتم رفتار مناسب و یاد گرفتم شخصیت داشتن یعنی چی

الان عزت و احترام دارم.الان اسایش دارم

درسته خیلی هارو از دست دادم بخاطر اینکه اجازه ندادم بهم توهین کنن ولی زندگیمو ب دست اوردم زندگیم کنارمه.همسرمه❤❤❤

نی نی سایتو نی نی سایتیااااا عاشقتووووووونم

خدا خیرتون بده خدا تن سالم بده بهتون شماها برام مادری کردین❤❤❤❤

برام خواهری کردین❤❤❤❤

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍

يه تاريخاي خاصي تو زندگي ما ادما وجود داره که هر چقدرم دنيا با کاراش مشغولمون کرده باشه محاله فراموششون کنيم  ….. تولدت مبارک نی نی سایت عزيزم.....

++++++++++++++++++++++

پ.ن. اینجا مثل یه جو خانوادگی میمونه. حس خوبی بهش دارم. کاش باهاش زودتر آشنا میشدم. شاید انقدر اشتباه نمیکردم تو زندگیم.

2706