2733
2734
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

| مشاهده متن کامل بحث + 43327 بازدید | 618 پست

نی نی سایته عزیزم مرا در آغوشت جای دادی اینجا آموختم هرچیزی را نباید گفت هر چیزی را نباید دید هر چیزی را نباید شنید و مهم ترین چیز خوبی های زندگیمو ببینمو فراموش نکنم، اینجا، جا و مکانم مهم نیست میتونم کنار تمام هموطنانم باشم همیشه برقرار باش

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

نی نی سایت عزیزم :

یار تنهاییام ،رفیق روزهای دلتنگی 

، دوست بیرنگم 

زمانی که از غم روزگار نفس از سینه ام بالا نمیامد 

یادت خاطرمو خشنود کرد و شوق  بودنت لبخند به لبم اورد

تمام لحظه هایم شده خاطرات با تو بودن ،با دختران ومادران سرزمینم 😗

امروز که تولد ۱۲ سالگیت را جشن میگیرم ؛برایت شمعهایی را روشن خواهم کرد که بجای گریان بودن ،رقصان در شعله های اتش نوید بخش سالهای موفق وپر بار اینده ات باشد 

به امید اینده ای روشن وپر بار 

تولدت مبارک عزیزم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

وقتی که ازدواج کردم از خانوادم دور شدم چون شهر دیگه هستن

نی نی سایت به من یک خانواده دیگه داد 

من با نی نی سایت از تنهایی در اومدم و دوستای خیلی خوبی پیدا کردم😍

با ادمای زیادی که اخلاق ها و فرهنگ های مختلفی دارن آشنا شدم😍

خیلی چیز های خوبی از اینجا یاد گرفتم.

خیلی خوبه که اینجا ادمها کنار هم تبادل نظر میکنند این باعث رشد ادم میشه.

خیلی از کاربرها واقعا شخصیت پخته ایی دارن و دید ادم رو به زندگی بازتر میکنند.😊😉

و در اخر جو نی نی سایت قبل از سال ۹۶ بهتر بود.

دوست دارم باز هم همون جَو گذشته حاکم بشه😃

این بود انشای من😚

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

وقتی اومدم نی نی سایت داشتم راجع به عکس رنگی تحقیق میکردم ... هر وقت تاپیکای دوستان راجع ب بی بی چک و بارداری رو میدیدم نمیدونستم منم یه روزی این حسای قشنگ و تجربه میکنم.... ولی بعد تجربه این حسای قشنگ نی نی ام از پیشم رفت و شدم مث مامانای دیگه ای ک از دست دادن نی نیشونو تجربه کرده بودن... فک نمیکردم تجزبه های زندگیمو اینجا به اشتراک بذارم ولی خیلی با نی نی سایت دوستم... دوست دارم نی نی سایت😍😍😍

2731

نی نی سایت عزیز

تو روزای تنهایی همدمم شدی

جمع بزرگی از خانمهای نقاط مختلف کشورم و حتی دنیارو اینجا دیدم

اینکه از هرشهر و از هرقشری هستن و حتی تو تایپ هاشون لهجه شیرینشون گاهی مشخصه

صداقت ها و واقعیت های زندگی رو اینجا دیدم و برام جذابیت داشت

دلتنگ بچه هام بودم اینجا تونستم فقط بگم

شبای سخت دوری از بچه هام

از سختی های گذشتم برای دوستای خوب اینجام گفتم

دعاهای دسته جمعی برام شیرینه دلسوزی ها طنزها

حتی سرکاری ها که همه واقعیت های دنیامونه که گاهی چه راحت فریب میخوریم

اطلاعات خوبی گرفتم و جزیی از زندگیم شدی نی نی سایت عزیزم تولدت مبارک

گاهی غر زدم به مدیریت برای مشکلاتت چون دوست دارم و لایقته که بهترین مدیریت رو داشته باشی با اینهمه کاربر

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

نی نی سایت یعنی شصت درصد حرفای خاله زنکی😔😒😒😒😒😒😒و فضای معتاد کننده

نینی سایت قول بده ازاین ب بعد بهتر و بهتر شیییی

میشه هرحرف خاله زنکی زد یا راجع ب تعمیر یخچال پرسید ولی ی چیزایی رو نباید گفت چون میترکی

نوشتن این پست جرات میخاد

ک همه ندارن

هرکس موافقت لایک کنه

البته اگه خودمو و پستم نترکیدم😓

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نی نی سایت تنها جایی بوده که خصوصی ترین مشکلاتمو بیان کردم☺☺☺☺

جایی بود وقتی در اوج ناراحتی هستم اینجا که اومدم ناراحتیمو کم کرد😢😢😢😢

زیاد شنیدم که اینجا  دنیای مجازی ولی حقیقی ترین دوستام و تو سایت پیدا کردم😮😮 

نی نی سایت عزیز از هر دنیای حقیقی ،حقیقتری 👌👌👌

12 سالگیت مبارک😍😍😍😍🍰🍰🍰🍰🍰

ما همیشه برای شهرمون یه شعر می خوندیم 

با دست و دلبازی این و برای شما می خونم

خوشا نی نی سایت و وضع بی مثالش       خداوندا نگه دار از زوالش

( با عذر خواهی از شاعر بزرگ همشهریم عزیزم برای دخل و تصرف در شعرش)😔😔😔😔

مسابقه برام مهم نبود ولی دوست داشتم احساسم و اینجا بیان کنمممم.😗😗😗😗😗

سلام‌

گاهی اتفاقات کوچیک میتونه زندگی ادمها رو عوض کنه ، هیچوقت فکر نمیکردم یه سکسکه یه دنیای جدید رو بهم نشون بده !سال۸۷بود اولین نوه ی خانواده ی ما دنیا اومده بود و همگی بی تجربه ،سرچ کردم سکسکه ی نوزاد و رسیدم به نی نی سایت ، واسم عجیب بود این همه مادر تو  یه سایت و این همه راهنمایی دلسوزانه  گذشت و گذشت من هم سر هر موضوعی که به بچه مربوط میشد میومدم نی نی سایت و دغدغه ی خانم برادرم رو حل میکردم.

تا خرداد سال۸۸ و حس کردن یه موجود جدید در وجودم  بله من باردار بودم میرفتم کلوپ مامانای بهمن ۸۸  خاموش میخوندم اون هم ساعتها با کامپیوتر با اینترنت دایال آپ و جالب بود که ساعت ۵و۶ عصر سایت خلوت خلوت میشد ! تا تصمیم گرفتم عضو شم و از دغدغه هام بگم .و چقدر حس خوبی بود کسانی مثل خودم اکثرا بچه های اولشون بود  ،بی تجربه ،دغدغه های مشترک و هدف مشترک .تاپیکهای نظرخواهی اسم و سونو و ازمایش  

پسرم اسفند ۸۸ به دنیا اومد ،و بازهم دغدغه های بی تجربگی.. زردی ، شیر نمیخوره ،نمیخوابه پوشک به پاش نمیسازه و.....

کم کم همه چی داشت خوب پیش میرفت تا مهر ۸۹  پدرم داشت از بینمون میرفت  تاپیک زدم از بچه ها خواستم واسشون دعا کنن و سختترین لحظه ی زندگی دختر رو من با دوستام در میون گذاشتم دوستانی که هیچوقت ندیدمشون و حتی صداشونو نشنیده بودم و چقدر این دنیای زنونه رو دوست داشتم ...

و روزها میگذشت دوستان خوبی پیدا کردم مهربون ،با سواد ، فهمیده

چه روزهایی خندیدیم، چه روزهایی گریه کردیم خیلیا رو از دست دادیم مثل می می ناز عزیز و مامی ترنم خدا بیامرزدشون ،خیلیا مادر شدن  با هر خوشی خندیدیم با هر غصه ای گریه کردیم  ، چقدر دعا کردیم برای مشکلات هم برای مادر شدن دوستامون و واقعا که دعای نی نی سایتی ها گیراست ! من از ته دل اعتقاد دارم . ما فقط دعا نمیکردیم یادمه محمد طاهای کوچک که گم شد همه دست به دست هم دادیم پیامک دادیم ماه عسل  تا عکس محمد طاها رو نشون بده و سال بعد محمد طاها اومد ماه عسل !

و روزها همچنان میگذشت نی نی سایت فقط یه سایت بارداری نبود ،سایت اجتماعی شده بود که خیلی از دغدغه های دنیای زنونه رو میشد دید تبادل نظر کرد و ادم رو به تفکر وا میداشت ، با وجود اختلاف نظرات  و تفاوت دیدگاه دوستان خوبی بودیم و هستیم

میرسیم به سال ۹۴ و بارداری دوم و بازهم نی نی سایتی ها همچنان به دغدغه ی یه مادر باردار توجه میکرد از سونو و ازمایش تا انتخاب اسم و کار به جایی رسید که تو اتاق  درد زایمان من پیش دوستام بودم جایی که فقط باید خدا باشه و یه ماما و تنهایی من ، اما دوستام بودن و واسم دعا کردن و من یکی از بهترین لحظات زندگیم رو با دوستانم بودم و چی قشنگتر و بهتر از این ؟ البته این دفعه با گوشی بودم دیگه از کامپیوتر  و اینترنت ضعیف دایال آپ خبری نیست اما  نی نی سایتی ها همونجور مهربونن. درسته نسل استفاده کنندگان سایت  عوض شده اما دغدغه ها مشترکه هنوزم دغدغه های مادر بودن ، زن بودن و حتی دختر بودن

و خیلیامون با تمام وجود از دنیای زنانه ی نی نی سایت دفاع کردیم و سعی کردیم مشکلاتی که ناشی از مجازی بودن بود رو از سایت و دنیای زیبامون دور کنیم .

سرتون رو درد آوردم  اما خواستم بگم این سایت فقط یه محیط مجازی نیست یه دنیاست  من ۹ سال از این ۱۲ سال رو همراه سایت بودم دوستان خوبی پیدا کردم ، افکار و فرهنگهای ی جدیدی رو شناختم و درسهای زیادی گرفتم.

و کلام اخر  درسته ندیدمتون اما  واقعا  بانوان سایت رو با تموم افکار ، عقاید  و اختلاف نظرات دوست دارم چون ما در هرچی متفاوت باشیم در زن بودن و دنیای  زنانه مشترکیم

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2738

تولدت مبارک همدم وقتای تنهایی و دلتنگی 😍😃🎂🎂🍰 ایشالا عروسیت👰🤵

نی نی سایت یعنی ؟! 🤔

۱_ یعنی دوستای مجازی😍

۲_ یعنی محبت های واقعی😋

۳_ یعنی وقتی دلگیری و تنها ....غربت نیست تمام دنیا😃

۴_ یعنی تو سلیقه ی من نیست😛

۵_ یعنی فقط طلاق😥

۶ یعنی عکس خودته؟( دروغ میگه نتیه)😒

۷_ یعنی نی نی یارا 😓😨

۸_ یعنی "کاربر گرامی از هر گونه بحث ممنوعه در سایت بپرهیز وگرنه قطع میشی" (حالا بیا و درستش کن)😯

۹_ یعنی کاربری شما معلق شده است😂😝

۱۰_ یعنی چرچیل بسه دیگه خیلی حرف زدی برو دنبال درس و مشقت( نی نی سایتم دوسم نداره😢) راست میگه دیگه😂

و کلام آخر😟

داری میری کلاس اول راهنمایی نی نی جان (۱۲ سالشه بچم خب😂) دیگه سعی کن درستو بخونی بذاری مام به درسمون برسیم😂

دوست دارم ،دارد ،داری ،داریم ،دارید ،دارند😍😂😘

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

ني ني سايت من دوست تنهايي هاي من 

رفيق روزهاي سختم ❤️

با تو روزهاي بارداري اولم رو گذروندم حالا هم روزهاي انتظار براي دومين فرزندم

اميدوارم دخترام هم با تو تجربه مادر شدنشونو بگذرونن😍 

خدا كنه روزي بياد كه تو موضوعاتت شاهد رنج زنان سرزمينم نباشم وفقط موضوعاتت شادي و موفقيت باشه

تولدت مبارك ني ني سايت من🎂🎂🎂🎂🌹🌹🌹🌹🌹💐💐

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

نی نی سایت درذهن من معناپیداکرده ازتجربه های جورواجور که شاید دردنیای واقعی بودم هیچکدومو نمیدیدمو نمیشنیدم تو خیلی چیزا کمکم کردو نجاتم داد من وقتی باهاش آشنا شدم میخواستن اقدام کنم واسه نی نی دارشدنم الان نی نیم تو بغلمه خیلی کمکم کرد تو هر دوره ای ازبارداریم الانم تو نی نی داری مرسی نی نی سایت جونم پیشاپیش تولدت مبارک ایشالا 1200ساله بشی

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم

قـــــطـره هـــای کــــوچـک آب

اقـــــیـانــــوس بــــزرگ را مـــی ســازنـــد

دانـــــه هـــای کــــوچــک شـــن

ســــاحــل زیــــبـا را . . .

لـــــحـظه هـــای کـــــوتاه

شـــــایـــد بـــی ارزش بــــه نــــظـر بــــرســـنـد،

اما زندگی را می سازد.

ممنون بابت حضورت در لحظات زندگی من

نینی سایت مثل یه مادره برای کسایی که مادری کنارشون نیست تا راهنمایشون کنه

و دوستانی که خواهرانه کنارتن

تو نینی سایت هیچ سوالی بی جواب نمیمونه...

نینی سایت یعنی بهونه ای برای کنار هم بودن

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

تاپیکی که خیلی منو خندوند ...تاپیک سوتی هامون در حضور خانواده شوهر بود......وقتی اونا رو میخوندم از خنده ریسه میرفتم😂😂😂😂.حس خیلی خوبی بهم میداد ...و من متوجه می شدم از من داغون تر هم هست😎😎 ......خدا نکشتت نی نی سایت

...تولدت مبارک..

برا مامان شدنم یه صلوات میفرستی🤗مرسی😘
2706