2737
2734
عنوان

کرم پوشی برای کک و مک

196 بازدید | 12 پست

سلام

لطفا کرم خوبی که واقعا کک و مک رو پوشش بده و صورت یکدست بشه  یعنی چیزی از کک و مک معلوم نباشه ،معرفی کنید، 

کرمی که سفیدکننده باشه و کک و مک ها کمرنگ معلوم بشه،نمیخوام

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

من موس گلدن رز گرفتم خیلی خوبه

چند وقت پیش یه سمپل کرم پودر و گرفتم اسمش اگه اشتباه نکنم آموتیا بود

وای خیلی پوست یکدست و قشنگ میکرد البته اگه کرمه هم کیفیتش مثل خوده سمبل باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام چند وقته پیگیرشم 

کرم exuvinc (اگزو ویانس) اسمش عالیه من چند ساله پیش ازش استفاده کردم ولی یادم نبود تا باز یکی بهم پیشنهاد داد وقعا کارش عالیه 

فقط همه جا ندارن نمیدونم چحوری پیداش کنم 

قبلا از تهران میگرفتم الان دسترسی ندارم 

2731

آخه کرم ها و ضد آفتاب ها کک مک رو محو نمیکنه  فقط کمرنگ میکنه،

خانم یکی از همکاران رو گونه هاش لکه های قهوه ای و بزرگ داره اما وقتی بیرون خونه میبینیمش صورت صاف و یکدست داره، روم نشده از اون بپرسم ،

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
منم میخوام چند وقته پیگیرشم  کرم exuvinc (اگزو ویانس) اسمش عالیه من چند ساله پیش ازش استفاده ک ...

عزیزم لکه ها رو پوشش میده ؟؟؟چون تو صورتم ککو مک ریز دارم خودم اصلا دوست ندارم  

من موس گلدن رز گرفتم خیلی خوبه چند وقت پیش یه سمپل کرم پودر و گرفتم اسمش اگه اشتباه نکنم آموتیا بود ...

من کرم باشه برام بهتره تا کرم پودری ،چون نمیخوام تو صورت چین خورده بشه بعد از مدتی

2738
اصلا پوشش دهی نداره عزیزم،

شما استفاده کردید 

پوشش که عالیه واقعا چرا شما راضی نیستین واقعااا من خیلی راضیم ازش گیاهی حتی چرو ک بعد یه مدت از بین میبره خاله های من چندین و چند ساله فقط از اون استفاده میکنن 

شما استفاده کردید  پوشش که عالیه واقعا چرا شما راضی نیستین واقعااا من خیلی راضیم ازش گیاهی حتی ...

من دو سه سال سال پیش که پوستم عالی بود استفاده میکردم حدود ده تاش رو استفاده کردم،اما فقط پوست رو یکدست میکنه و جای جوش و لک رو محو نمیکنه و کاملا مشخص هستن،مگر اینکه زیرش فون بزنید،الان کرم پودرم رو عوض کردم،برای استفاده روزانه استارلوکس میزنم بد نیستاما کامل پوشش نمیده،اما برای جشن و مهمانی مک،

ببخشيد كرم پودر بايد باشه كه پوشش بده كرم معمولي كه پوش نداره  

منظورم اینه کرم یکدست کننده باشه عزیزم نه از این کرم پودر هایی که رو صورت میماسه