2726

اول که تکون میخوره کجاهاس؟؟

بعدراسته پسرزودترازدخترتکون میخوره؟؟؟

اونایی که تجربه دوجنس رو دارن میشه بگن بچه پسرزودترتکون خوردیا دختر؟

ازهمین جا واسه نظراتتون بوسسسسسس میفرستم 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشالله گوش شیطون کر دخترم بیشتر تکون میخوره من از دوماهگی حرکاتشو حس میکردم اونموقع انگار تو شکمم شنا میکرد و جای مشخصی هم نبود هر جا از شکمم که دلش میخواست میرفت الانم همینطوره با این تفاوت که لگد میزنه😍😍

ولی سر پسرم تا چهار پنج ماهگی خیلی ضعیف یه چیزهای کوچیک حس میکردم و بزرگتر هم که شد نسبت به دخملم خیلی کم لگد میزد و شیطونی میکرد😘😘

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من ديروز ان تي قطعي گفت پسره نينيم اونجاشو نشون داد! اعتماد كنم بهش؟

اگه پیش کاربلدرفتی درسته 

من رو بچه اولم ی دکتررفتم باتجربه بود11هفته گفت ودرست بود 

اینم رفتم ی دکترجوان وبی تجربه نتونست بگه

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
اخه اینجور میگن که پسر زودترتکوناشو حس میکنی

نه به جنسیت ربطی نداره

به محل قرارگیری جفت بستگی داره بیشتر

و یه کم هم که بزرگتر میشه به شیطونی بچه بستگی داره

واسه من طرف راستم بیشتر تکون میخوره

کلا تو سونو از اولم طرف راست دیده شد

برمن ۱۷ هفتس سمت چپ مث نبض حس کردم فقد.اون شبم زدم ب شکمم خیلی ناراحتم 

چرا ناراحتی؟ 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

من دخترم از هفته شانزده تكون خورد البته بچه اولم بود قربونش برم مثل توپ خودش را ميزد به زير دلم

پسرم هم كه دومي (البته دومي را زودتز از اولي حس مي كنه ادم)از هفته دوازده مثل پروانه پر ميزد. زير دام از هفته چهارده هم قشنگ شنا ميكرد

از هفته هجده ياد گرفته ضربه بزنه😁

ولي ضربه هلي دخترم از همون اول محكم تر بود  قشنگ شكمم را ميداد بالا😍😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
2706