2726
عنوان

دکتر زنان و زایمان،مشهد

218 بازدید | 12 پست

سلام

دوستان کسی میدونه دکتر نظر زاده و مهاجری و حقی چطور وقت میدن؟؟

هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن!

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر حقی من ۹ سال پیش برای پسرم تلفنی وقت میگرفتم

هرچی به دکتر حقی زنگ میزنم جواب نمیدن

شما مطب نخریسی رفتید یا قاسم آباد؟

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2728

@دوست_قدیمی۷۶  

عزیزم بیا

@simurgh87    

@دوست_قدیمی۷۶  

عزیزم بیا

@simurgh87    

اگه داستان رو داری بگو کدوم تاپیکه

@دوست_قدیمی۷۶   عزیزم بیا @simurgh87     اگه داستان رو داری بگو کد ...

عزیزم ۳ بار ترکوندن اگه تلگرام دارین کانال

@dastanezendegininisite

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
عزیزم ۳ بار ترکوندن اگه تلگرام دارین کانال @dastanezendegininisite

من که خوندم عزیزم 

. برا اون دوستی که تگش کردم خواستم

من که خوندم عزیزم  . برا اون دوستی که تگش کردم خواستم

آره عزیزم میدونم شما خوندی یادمه😍

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

متخصص زنان و زایمان در مشهد

برای جستجوی پزشکان متخصص ارائه دهنده خدمات ذیل می توانید روی لینک مورد نظر کلیک کنید

مراقبت های دوران بارداری در مشهد

مراقبت های دوران زایمان در مشهد

مراقبت های دوران یائسگی در مشهد

عمل جراحی زیبایی زنان در مشهد

لابیاپلاستی در مشهد