2737
2734
عنوان

جلوگیری ازبارداری=نازایی؟؟!!

380 بازدید | 21 پست

سلام خانوما ببخشیدیه سوال!!

من تقریباهرروزاینومیشنوم که هرچقدربیشتر جلوگیری کنی بیشتر ب سمت نازایی میری!!چه طبیعی چه باقرص!من چون 19ازدواج کردم دکتری که ازمایشش ژنتیک دادیم پیش گفته بود تادوسال بچه نیارین بدنت ضعیفه!الان 21 سالمه وهیچوقت قرص نمیخورم فقط طبیعی جلوگیری میکنم.درسته که نازایی میاره؟!! همه میگن حالااولیوبیارخیالت راحت شه نازانیستی..

من ٣ سال طبيعي جلوگيري كردم ٥ ماه بعد باردار شدم 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نازایی که نمیاره. فقط ممکنه بعضیا دیر بازدار بشن بهتر طی دوره که نمیخان باردار بشن تحت نظر دکتر باشن چکاب بشن تنبلی نگیرن

من جاریم ۵سال جلوگیری طبیعی داشت. بعد. ماه دوم اقدام باردار شد

گل پسرم رادین❤️🌷
2738

بستگی داره،،،بعضیا پیش اومده براشون

انشالله که مشکلی نیست ولی کم کم شروع کن

سن چيست؟سن تعداد دفعاتى است كه شما بدور خورشيد چرخيده ايد. و اين پديده هيچ ربطى به سطح شعور، سواد و فرهنگ شما ندارد.
نازایی که نمیاره. فقط ممکنه بعضیا دیر بازدار بشن بهتر طی دوره که نمیخان باردار بشن تحت نظر دکتر باشن ...

یعنی برم دکتر؟چون واقعا دارن میترسونن منو 😞

تو تی وی میگفت تو ایران وقتی زوجا ازدواج میکنن اصلا تست نمیدن ببین باردار میشن کلا یا نه

شاید کلا باردار نشن و الکی جلوگیری کرده باشن

یعنی مشکل از اول بوده باشه ولی اونا چون تازه بعد چند سال جلوگیری تستش میکنن گردن جلوگیری میندازن

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706