2726
عنوان

اندرويدي ها با چه فيلترشكني ميريد؟

929 بازدید | 28 پست

ميتونيد لينكشو بزاريد برام اگه دارين يا اسمشو بگين!؟همسرم كچل كرد منو🤭

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

سایفون 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سایفون 

نميتونم دانلود كنم چرا همه لينكا ارور ميده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

از گوگل پلی دانلود کن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
از گوگل پلی دانلود کن

اها مرسي

snap vpnعالیه سایفون همش قطع وووصل میشع

من اخر همينو براش نصب كردم

نی نی سایت چرا تاپیکاش قفله؟شماالان میتونین تاپیک بزنید؟

از ي ساعتي به بعد قفل ميكنن نميشه تاپيك زد 

ديشبم اينجوري بود 

نه صبح ازاد شد

انگار ساعتي ك كنترل ندارن رو سايت قفلش ميكنن 😫

https://s3.amazonaws.com/0ubz-2q11-gi9y/PsiphonAndroid.apk

فروغ دمت گرم .

غروبی اینو گذاشتی تو یه تاپیکی بالاخره من دانلودش کردم 

اصلا از طریق دیگه دانلود نمیشد لامصب

فقط با لینک تو شد.

انشالله خدا بهت ثواب بده خواهر

از ي ساعتي به بعد قفل ميكنن نميشه تاپيك زد  ديشبم اينجوري بود  نه صبح ازاد شد انگار ساع ...

وای حس میکنم هیچکی تو دنیا نیس همه مردن و فقط من زندم😐خیلی حس بدیه

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
وای حس میکنم هیچکی تو دنیا نیس همه مردن و فقط من زندم😐خیلی حس بدیه

دقيقا ديشب احساس ميكردم يكي سرمو كرده تو اب و نگه داشته 

احساس خفگي داشتم الانم همون حسو دارم 

2706