2733
2734
عنوان

یعنی چی که اینقدر .....هستین ها؟

1768 بازدید | 168 پست

یک چند عدد مدال خانوم تهرانی خریده یا نی نی یار کاپ تدارک دیده  گفتن به هرکی که بگه تخم کی دوزرده هست. یا کدام یکی  نره  ولی تو جلد ماده رفته .یا کی اور دوز کرده . کی اکس انداخته . کی اب شنگولی زده  یا کی تو توهمه  میده اینقدر دستپاچه دستپاچه فاتحه تمام داستان ها را میخانید

خوب بگذترین فیض ببریم دیگه

ای بابا تل که تعطیل .هوا که ناجوانمردانه سرد.اوضاع قاراشمیش .از اول برج هم که هو ۱۰ روز گذشته نه میشه کافی رفت نه پاساژ شپش پشتک میزنه ته جیب ها تازه امکان داره ماشین اتش نشانی هم از رویتان رد بشه یهویی چرا نمیگذارین لنگ روی لنگ گوشی به دست راست لیوان به دست چپ با شلوار پر نقش برگ پاییزی بلوز بابا نویلی و پاپوش گوزنی کنار بخاری بشینیم و داستان نا راستان بخانیم حقا حقا که همگی آدمیزادیم

هی یکی میاد میگه استارتر تو مگه تو اون تاپیک نگفتی فلان پس چرا حالا شدی پش مدان به توچه ها فصول باجی 

یکی میا د از  عشق ممنوعه اش میگه تند تند حمله میکنن  طرف پشیمان میشه زود سروته همه چیز ر اجمع میکنه میره میگه اصلا من پرهیز گار شدم.یکی از پرویز میگه دیگری زود از پونه های کوهی فتا میگه.یکی از اب دهن شتر میگی تند تند از اب دهن بز  میگن ای بابا زبان به کام کنید دیگه این عصرای دلتنگ خونه نشینی وعلافی وبیکاری رو با چه پر کنیم.نیست نگرد رفتم دورهام وزدم برگشتم هیچ جا مزه گس نی نی سایت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐

خوبی عزیزم؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
2738

اصلا شما تازه به نی نی سایتی ها چه میدانین اینجا قانون داره

سالی به دوازده ماه دوماهش همه افسردگی میگیرن وقصه زندگی سوزناک میگویند.که از ان دوماه دوهفته همه سبزه بانمک وخانواده متوسط ودانشگاه تهرانین.دوهفته زیبای خفته شهر وخانواده فقیر .دوهفته اش معمولی ولی دکتر.دوهفته اش هم تخمی تخیلی ان ای بابا

از هفت روز هفته اصلت ازسی روز ماه

اهفته تمام زن وشوهرها نوبتی خیانت میکنن وتل هک میکنن و...دوسه روز مرده شور هرچی مادر شوهره میبره.چهر روز عینن همه ترس نوع زایمان دارن .چندروز هم کلا تو نخ حقوق وخرج زندگی.یک چندروزم کتک خورون داریم

خدایی خدا از اون گه بساط به این پر عیش ونوشی رو بهم بزنه ونگذاره راوی به هدفش برسه وخواننده مشعوف بشه نگذره

ای بابا

2706