2726
عنوان

لطفا لایک نکنید!

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برام سواله اگه لايك كنيم بعد پس بگيريم 

توي اعلان ها معلوم ميشه 

يعني يه اعلان مياد بعد چي ميشه 

ميشه يكي منو الان لايك كنه 

بعد پاك كنه ببينم چي ميشه؟؟؟؟

بارالها...از كوي تو بيرون نشود پاي خيالم/نكند فرق به حالم.../چه براني چه بخواني.../چه به اوجم برساني ،چه به خاكم برساني.../نه من آنم كه برنجم ،نه تو آني كه براني.../نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم /نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي/در اگر باز نگردد نروم باز به جايي.../پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهي/كس به غير از تو نخواهم/چه بخواهي چه نخواهي/باز كن در كه به جز اين خانه مرا نيست پناهي .....((خواجه عبدالله انصاري))
من بعضی وقتا دستم میخوره یعنیبا احساساتطرف بازی کردم؟؟؟ نفرین نکنه حالا

نفرین که فکر نکنم🤔 احتمالا اکثرا بجای ناراحت شدن بهشون بر میخوره و....😆😆

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
بیاید با هم مهربان باشیم🙁

اخه یک وقت میخونی لایک میکنی بعد برمیگردی میبینی اصلا متوجه منظورش نشدی زیر پوستی فحشم خوردی پس میگیری دیگه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
برام سواله اگه لايك كنيم بعد پس بگيريم  توي اعلان ها معلوم ميشه  يعني يه اعلان مياد بعد ...

اره میاد تو اعلان ها

بعد که روش کلیک کنی مینویسه آدرس مورد نظر یافت نشد

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
برام سواله اگه لايك كنيم بعد پس بگيريم  توي اعلان ها معلوم ميشه  يعني يه اعلان مياد بعد ...

آره عزیزم تو اعلان میاد؛ بعد پا میشی میری میبینی خبری نیست😐

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2706