2726
عنوان

دوقلوباردارها بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23283 بازدید | 274 پست
من مامان دوقلو هستم دو تا پسر غیر همسان چهار سال و نیمه، تجربه ای که از خرید سیسمونی دارم: ما خیلی ...

ممنون عزیزم بهتره ۲تا نی نی لای لای بگیرم یا ۲تا گهواره؟

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
بله من این مشکل را داشتم و تو هفته ۱۴ عمل سرکلاژ کردم چون دکترم گفت سرکلاژ نکنی احتمال سقط هست

دیگه این عمل خطری برای جنین ها نداره ؟؟

اخه دکترم میگفت چون دوقلو بارداری طبیعیه لکه بینی ولی خودم خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیسمونی ارزان Niniland با سابقه فروش 1 دهه در زمینه سیسمونی و پوشاک نوزاد و بچه گانه در حوالی میدان خراسان 

عرضه انواع برند های ایرانی و خارجی پوشاک و سیسمونی کودک شما با نازلترین قیمت در سطح منطقه 

حتما قیمت های مارا مقایسه کنید

آدرس تل گرام :

https://tlgrm.in/ninilandteh

آدرس اینستاگرام :

https://www.instagram.com/ninilandteh

آدرس فروشگاه :

پایین تر از میدان خراسان کوچه هاشمیان پلاک 36

2728
دیگه این عمل خطری برای جنین ها نداره ؟؟ اخه دکترم میگفت چون دوقلو بارداری طبیعیه لکه بینی ولی ...

خطر نداره که عمل میکنن دیگه 

اگه داشت که نمیکردن

نمیدونم والا دکتر من گفت همین فرد برو سرکلاژ کن ...سعی کن زیاد سر پا نباشی و کار نکننی  بیشتر استراحت کن

سلام دوستان من با ای یو ای باردار شدم دو تا فیبرم بزرگ هم دارم البته سه چهار تا دیگه هم هست اما سایزشون کوچیکه کلی استرس داشتم که چطوری این دوره رو بگذرونم یکشنبه صبح یه دل درد شدید گرفتم که دکترم گفت سریع برو سونو،منم رفتم سونو تا اینکه دکتر سونوگرافی گفت دو قلو داری!!!!

وای خدای من اخه با این رحم فیبرم دار دو قلو رو کجای دلم بزارم هم خدا رو شکر میکنم که باردارم هم خیلی میترسم این دوران چطوری میخواد بگذره

میشه برای باردار شدن و مامان شدنم صلوات بفرستین🙏
سلام من دوتا داداش دوقلو ناهمسان دارم و شوهرم خاله هاش دوقلو همسانن،خواهرم بچه دار شد ولی دوقلو نبود ...

بله گلم امکانش هست 

ماهم تو فامیل داشتیم چندتا همسان و یا غیر همسان 

منم دوقلو دار شدم :)

وااای من عاشقهههه دو قلووووم 

میگم مثلا اگر مشکلی نداشته باشی واسه بارداری میشه با روش ای یو ای دو قلو باردار شد؟؟؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
بچه ها کی مشخص میشه دوقلو باردارم ؟ من همه اطرافیان خواب میبینن دو قلو دارم   هنوز پنج هفته هس ...

تو بتات مشخص میشه برای من تو پنج هفته ده هزار بود که رفتم سونو گفت دوقلوإ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

من مامان با خالم دوقلو ان .

ممکنه من هم دوقلو حامله شم ؟غیر هم سان ممکنه بشن.؟؟

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2706