2726
عنوان

دوقلوباردارها بیاین اینجا

23283 بازدید | 274 پست

حالا که میدونید قراره همزمان دو تا کوچولوی دوست داشتنی به خانواده تون اضافه بشه، میدونید چه دکوراسیونی براشون مناسبتره؟ میتونید اینجا ایده بگیرید:

اونایی که دوقلو دارن، تجربه هاتون رو اینجا با بقیه در میون بگذارید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها کی مشخص میشه دوقلو باردارم ؟

من همه اطرافیان خواب میبینن دو قلو دارم   هنوز پنج هفته هستم تو خونوادمونم فقط مادر بزرگم با برادرش دوقلو بودن  دیگه موردی نداریم 

2728
گلم کار خاصی برای دو قلوشدن انجام دادی؟

بخدا بر عکس اینکه اینجا همه میگن دوقلو دارا دکتری باردار شدن اما من دو ماه بعد از عروسیم حامله شدم و رفتم سونو گفت دوقلو داری اشکم همینجور میومد.اخه من نمیخواستم

گلم خدا رو شکر که خدا بهت بچه سالم داده ....من دوقلو دوس دارم

دوقلو ریسکش بالاس. بعد کسی که دوقلو میخواد باید از همه لحاظ سالم باشه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
من دارم الان 2سال و 5 ماهشون هست اوایل خیلی خیلی سخت بود الان خداروشکر بهتره

شنیدم بزرگتر میشن یک سال و نیم دو سال سختیش از بین میره و تازه خوب هم میشه.میگن هوای همو خیلی دارن بزرگ بشن و خیلی چیزا دیگه.همینکه یکبار شکمم پاره میشه و یک دوره بارداری تحمل میکنم خودش کلیه

سلام من دوتا داداش دوقلو ناهمسان دارم و شوهرم خاله هاش دوقلو همسانن،خواهرم بچه دار شد ولی دوقلو نبودن مبخواستم بدونم امکانش هست که من بچه دار شم دوقلو بشن واینکه الان دوماه اقدامم واسه بارداری

2706