2737
2734
عنوان

دوقلوباردارها بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23283 بازدید | 274 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هتل لوکس

ارزان ترین هتل های استانبول
استانبول شهری پر هیاهو و سر شار از دیدنی های رنگارنگ است از کاخ ها و قصر های دوران عثمانی و رومیان و بیزانس گرفته تا مساجد و کلیسا ها و چشم انداز بی نظیر دریا و جنگل . کافه نشینی در شب های شاد شهر و تجربه خریدی لذت بخش هم از جذابیت های سفر به استانبول است اقامتی دلنشین در هتلی راحت در عین حال ارزان قیمت از مواردی است که در هنگام انتخاب هتل  باید به آن توجه کرد .از آنجاییکه استانبول شهری پر جاذبه است دسترسی آسان به اماکن دیدنی و همچنین رستوران های نسبتا ارزان نیز باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین در سفر به استانبول ، سومین شهر توریستی در دنیا اگر اهل گشت و گذار هستید و یا هدفتان از سفر خریدی هیجان انگیز است و میخواهید از مراکز خرید و اماکن تاریخی شهر دور نباشید 

تلفن تماس ترکیه : 05541486659 (90+)  

سایت :هتل لوکس

2738

من انتقال جنين انجام دادم امروز روز ٩ از خدامه كه دوقلو بشن يا سه قلو ،😅 چون سه تا جنين انتقال دادم ! فقط بچه دار شم از خدا ميخوام بچه سالم و خوب بهم بده اگر دوقلو بشن يا سه قلو كه چه بهتر 😋  

هتل لوکس

معرفی بهترین هتل های لوکس با امکاناتی بی نظیر شامل رستوران با غذاهای عالی و بهترین اراعه خدمات از جمله اینترنت پر سرعت با مجوز رسمی از کشور ترکیه ( استانبول ) * تلفن / 6659-986-0910

منبع سایت : هتل لوکس

سلااااااااااام دوستای گلم  من تازه فهمیدم دوقلو باردارم   اینقدر خوووووشحالم که نگووووو ...

مبارکه عزیزم بسلامتی ان شاالله

دارو مصرف کردی برا دوقلو شدن؟؟

الهی و ربی من لی غیرک

خانم ها یه خبر خوب

اگه تو این روزا دغدغه ی آموزش فرزندانتون رو دارید و اگر میخواید که اونا بر خلاف خیلی از ما بزرگتر ها به دنبال علایق و استعداد هاشون برن

وبینار رایگان ذهن خلاق رو از دست ندید

برای اطلاع از زمان و اتفاقاتی که قراره تو وبینار بیفته به سایت ای سمینار مراجعه کنید و دنبال ذهن خلاق بگردید.

2706