1147
1226

داداش کوچیکم عاشق دختری شده از خانواده ای ک تو شهرمون وجهه ی خوبی ندارن. اونطور ک من میشناسم خانوادشو بی اندازه خسیسن و متاسفانه کلاهبردار. این موضوعو چند روز پیش بهم گفت و منم نظر منفیمو بهش گفتم. مطمینم ب مامانو بابام میگه ک اوناهم با اینکه مخالفن ولی قبول میکنن ک برن خواستگاری. بهش گفتم من بهترینارو براش انتخاب کردم ک بدونه اون در حدش نیست. حالا موندم ک چیکار کنم منصرف بشه

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

بعد اینکه پسری اگه واقعا عاشق دختری بشه هیچ کس نمیتونه منصرفش کنه شما فقط با مخالفتون برادرتونو از خودتون دور میکنین

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  
8
خب اینکه خانوادش کلاه بردار هستن چه ربطی به دختر بیچاره داره آخه؟

اگرخواهربزرگتر دارن که ازدواج کرده ببینید نحوه برخورد بادامادشون چطوره البته باید دید  دامادشان آدم خوبیه یا مثل خودشونه بایدبیشترتحقیق کنید 

شمادیدی کلاه کسی رو بردارن؟باید باسند حرف بزنین.وبامنطق پیش برین.اگه مدام بگین بده تو چشم برادرت عزیزترین ادم دنیامیشه.وبعدا باهرکی ازدواج کنه بازم چشمش رو اینه

بزرگترین دروغی که تو مدرسه بهمون گفتن جمع مذکر سالم بود😩😩😩😩😩😩.اخه مذکرا جمع شن یه جا جمع سالم میشه؟😩😩😩😩
1167
بعد اینکه پسری اگه واقعا عاشق دختری بشه هیچ کس نمیتونه منصرفش کنه شما فقط با مخالفتون برادرتونو از خ ...

دقیقا

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم که وجودنداره،مرسی که نیستی،فدااات،ستاره بچینی،خونه ننت بمونی،بوس بوس😂😂😂

چی بگم اگه فقط دوبار دیدتش و خوشش اومده میشه باهاش حرف زد یا بگی خودت برو از خانوادش پرس و‌جو کن که وقتی خودش رفت تحقیق پشیمون شه ولی اگه خیلی وقته باهم‌دوستن هر کار کنی بدتره و درنهایت تو آدم بده میشی..... من هر کیو میشناسم که در این موارد با پسرش مخالفت کرده بعدا پسره بیشتر اذیت کرده خانوادشو

چی بگم والا

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خوشبختم و  بهترین انتخابو کردم ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 24 سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته((من یکی از اون استثناها هستم  )

بزارین باهرکی خودش دوست داره ازدواج کنه چون اگ خدای نکرده بعدا مشکلی پیش بیاد میگه شمامجبورم کردید با فلانی  ازدواج کنم پس همه این مشکلات میفته گردن شما

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم که وجودنداره،مرسی که نیستی،فدااات،ستاره بچینی،خونه ننت بمونی،بوس بوس😂😂😂
چی بگم اگه فقط دوبار دیدتش و خوشش اومده میشه باهاش حرف زد یا بگی خودت برو از خانوادش پرس و‌جو کن که ...

اره دقیقا خانواده شوهر منم در مورد من وخانوادم همچین نظری داشتن و دارن . بدون اینکه حتی یک ساعت تحقیق کرده باشن در موردمون!

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220