2726

میدونم الان میگین خودت چرا نمیخوافی به عرضتون برسونم من داشتم به لیمو کارای خوف یا میدادم کار مفید انجام میدادم 😲

خودایی همیشه تا چه ساعتی بیدارین من تا هفت بیدارم البته تقصیر لیموعه ها هی میگه مگه دختر باید زود بخوابه 😆

الانم یا بگین چرا بیدارین یا به لولو میگم بخورتتون 😲

لیمو بیا از مهمونا پذیرایی کن انقدر تعریفت دادم دهنم کف کرد کم و کسری بود همش تقصیر این ورپریده میشه من کاره ای نیستم بیا شریک تاپیک از من پذیرایی از تو 😐😑 

خیلی جذابم ن             امیلیا دنسر کی بودی تو     

😲😲😲😲😲😲😲 من و از کار و زندگی انداختی زبونتم درازه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

بابا جان من متاهلم خیر سرم😂😂😂😂😂

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من  چشمام  داره كور ميشه  ولي تنهام ميترسم بخوابم 🤓🤓🤓

من دوست دارم تنها باشم ترس نداره 

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

😂😂😂😂😂😂😂😂

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
من دوست دارم تنها باشم ترس نداره 

ديگه تنهايي زياديشم خوب نيست 

هيچكي ندارم تو اين شهر يه وقت اتفاقي بيوقته كسي نيست بدادت برسه 

از دزد نميترسم كه از جن 😰

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
حالت تهوع دارم نمیتونم بخابم

چرا عزیزم؟

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706