1874
2106
عنوان

چرا نمیخوافین 😆 لولو بیا اینارو بخور 😲

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 212 پست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

امروز عروس عمم با اون طلاهاش و قر و فرش اومد جلو چشمم از فرش پنج میلیونیو یخچال هف ملیونی جهازش حرف زد.گند زد ب اعصابم.از سر درد نمیتونم بخوابم😑😐😐😑

تورکم نه آذری! من نخواهم گذاشت حکومتی فاشیسم  هویت من را جعل کند!/من دیلیمدن دانیشدیم / اونو منه دان دئدین.  من ائلیم دن دانیشدیم / منه جواب قان دئدین. آرخاندا من دایاندیم / اوزگه لره جان دئدین.  سوردوم چارا دردیمه /درمان اوچون یان دئدین.    حاق سوز دئمک ایسته دیم/خوروز کیمی بان دئدین.   سئودیم آخیر یوردومو/ نیه منه پان دئدین?
امروز عروس عمم با اون طلاهاش و قر و فرش اومد جلو چشمم از فرش پنج میلیونیو یخچال هف ملیونی جهازش حرف ...

کمبود خواهرم کمبود دارن وگرنه اینا گفتن نداره 😉😊

خیلی جذابم ن             امیلیا دنسر کی بودی تو     
دوستان شما هم اینترنتتون قطع بود؟

ما این مودم اسیاتک مون نتش قطعه اره.بخاطر اون با نت گوشیم اومدم

تورکم نه آذری! من نخواهم گذاشت حکومتی فاشیسم  هویت من را جعل کند!/من دیلیمدن دانیشدیم / اونو منه دان دئدین.  من ائلیم دن دانیشدیم / منه جواب قان دئدین. آرخاندا من دایاندیم / اوزگه لره جان دئدین.  سوردوم چارا دردیمه /درمان اوچون یان دئدین.    حاق سوز دئمک ایسته دیم/خوروز کیمی بان دئدین.   سئودیم آخیر یوردومو/ نیه منه پان دئدین?
امروز عروس عمم با اون طلاهاش و قر و فرش اومد جلو چشمم از فرش پنج میلیونیو یخچال هف ملیونی جهازش حرف ...

سلام جانیم نجورسان؟؟؟؟؟ 

بیخیال عزیزم چرا خودت و بخاطر مردم ناراحت میکنی

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
2051