1147
1226

سلام.شبتون بخیر

دوستان این دوتاتکه طلارامن گرفتم ومیخوام هدیه بدم به دخترخواهرشوهرم.خودم ظریف پسندم نظرشماکدوم بهتره بدمش؟۲۵سال ایناس ومجرد.درسش این ترم تموم میشه به مناسبت لیسانس گرفتنش هس والبته جبران محبتهاش(قبلاهم گفتم دوهفته بعدزایمانم که مامانم رفت موندپیشم وکلاخرید هم باماشین میادگاهی دنبالم و...)

شوهرم میگه دوتاشوبهش بده

بخدامن بدجنس نیسماولی میگم یکیش الان بدیم یکیش تولدش (امیدوارم خودش یامامانش یازن داداشش عضواینجانباشن😬)

نظرشمامهربونهامحترم وباارزشه واسم.اصلا چطوره؟خوبه؟

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

عزیزم خیلی هم خوبن..دستتم درد نکنه..بنظرم درست میگی..یکیشو الان بده و یکیشو واسه تولدش .

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
1156

سمت چپیه رو الان بدش...سمت راستیه هم تولدش😍

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
1221
چقدر فاصله هست بین اتمام تحصیل  و تولدش ؟

یکی دوسال طفلی پشت کنکورموند

1167
عکسهات واضح نیستن

بزنیدروش بهترمیشه

1241