2737
2734

سلام من قبلا تا کلاس هفتم خوندم ولی الان فراموش کردم و میخوام از پنجم شروع کنم ممنون میشم بگید باید کجا برم و چیکار کنم؟؟؟؟

آگاه باشید که قلب ها تنها با یاد خدا آرام میگیرد

باید بری بزرگسالان 

چند سالته

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مدرسه بزرگ سالان مدرک هفتم رو مگه نداری؟ خودتو عقب نداز  یاد میگیری

چرا دارم عزیزم ولی ریاضی رو اصلا نمیفهمم چی به چیه میخوام رشته فنی حرفه ای برم

خودت کتابا رو گیر بیار بخون 

چون ابتدایی باید بری نهضت ادامه بدی شماهم که مدرک پنجم رو داری چه کاریه!!

برای ادامه تحصیل هم برو آموزش وپرورش شهرتون متفرقه ثبت نام کن خرداد یه امتحان ازت میگیرن از درسهای دوره راهنمایی که الان شده متوسطه اول بعد که مدرک نهم رو گرفتی برو مدارس آموزش از راه دور ثبت نام کن ودیپلم بگیر

2738

واسه ریاضیت خصوصی بگیر.وقتی تا هفتم داری دیه 2 سال خودتو عقب ننداز..

آفرین که میخوای ادامه بدی..خیلی خوشم اومد ازت

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
چرا دارم عزیزم ولی ریاضی رو اصلا نمیفهمم چی به چیه میخوام رشته فنی حرفه ای برم

از همون بعد هفتم شروع کن یواش یواش را می افتی یاد میگیری نگران نباش 

پس معلم این وسط چیکارس

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
واسه ریاضیت خصوصی بگیر.وقتی تا هفتم داری دیه 2 سال خودتو عقب ننداز.. آفرین که میخوای ادامه بدی..خیل ...

یه دختر دوساله دارم که نمیشه هروز برم کلاس میخوام یه جایی باشه که مثلا هفته دو روز برم که هزینه شم زیاد نشه سالی دو کلاس بتونم جلو برم

از همون بعد هفتم شروع کن یواش یواش را می افتی یاد میگیری نگران نباش  پس معلم این وسط چیکارس

امضات لایک داره والا

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
2706