2733
2734
عنوان

نمیخواام تو این کشور باشم

487 بازدید | 39 پست

خیلی دوس دارم ازین کشور برم ایرانی تو کشور مخصوصن کشورا عربی یا نزدیک مثل ارمنستان گرجستان هست کمکم کنه؟کدوم کشور بنظرتون بهتره؟کسی میتونه کمکمون کنه برا کار  اقامت یا تحصیل؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم کشورای عربی نرو واسه زندگی

برا تحقیق رفتیم گفتن اجاره خونه بالاس و اقامت دایم ندارن و برا مهاجرا قانونا سخته ولی خوبیش فقط این بود نزدیکه و بافرهنگ

2731
برا تحقیق رفتیم گفتن اجاره خونه بالاس و اقامت دایم ندارن و برا مهاجرا قانونا سخته ولی خوبیش فقط این ...

خوبه ولی واسه گردش من خیلی هارو دیدم رفتن دبی متاسفانه میگن عربا نمیسازن باهاشون گاهی توهین میکنن یا تمسخر میکنن 

حتی یکی میگفت بهمون میگن بهت فلانقدر پول میدیم خدمتکار ما بشین😐😐

اینا شنیده هامه والا راست ودروغش پای گویندش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
خوبه ولی واسه گردش من خیلی هارو دیدم رفتن دبی متاسفانه میگن عربا نمیسازن باهاشون گاهی توهین میکنن یا ...

ما که رفته بودیم خیلی برخوردشون خوب بود کوچکترین بی احترامی نمیکردن حتا ایرانیا اونجا هم راضی بودن و چندین ساله اونجان و میگفتن محاله بی احترامی کنن مشکل هزینه خیلی زیاده کار خوبی به ایرانی نمیدن کار اینا الویت با عرباس

2706