2737
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
خب خداروشکررررعزیزم .به نظرت کی سونو میدن؟اگه واسه شما مشخص شد کی بری سونوبه من بگو شما هیچ حالتی ن ...

باشه فردا رفتم دکتر میام خبر میدم که کی گفته برم سونو.

منم گاهی یه حسایی زیر شکمم دارم اما نه خیلی زیاد‌ سوزن سوزن میشه یا میگیره .

سینمم همینطور یه کوچولو درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من رفتم سونو خداروشکر بچه سالمه جنسیتشم دختره

ای جانم عزیزم مبارکت باشه،ایشالله خدا برات ببخشه،غربالگری مرحله دوم رفتی که فهمیدن دختره؟

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.
ممنون عزیزم خودم یه دختر دارم دختر آرامش خونه اس دوس داشتم این پسر باشه که هردورو داشته باشم   ...

خداهرکسو خیلی دوس داشته باشه بهش دختر میده اگه عاشقش باشه دوتا اگه بهشت زیر پاش باشه سه تا دختر من عاشق دخترم خیلی زیاد با اینکه خودمون سه تا خواهریم اما اگه خدا بهم ده تا دخترم بده خوشحال میشم 

خداروشکررررهمسررررم خیلی دوس داره 

خداروشکررر که خدااین نعمت نازو بهت هدیه داده انشالله به سلامتی بغلش بگیری گلم

خدایا برای همه بی نهایت ارزو دارم.این نهایت رابرای ما هم قراربده😊
2728
باشه فردا رفتم دکتر میام خبر میدم که کی گفته برم سونو. منم گاهی یه حسایی زیر شکمم دارم اما نه خی ...

ممنونم گلم 

انشالله همه چیزت خوب پیش بره گلم 

خدایا برای همه بی نهایت ارزو دارم.این نهایت رابرای ما هم قراربده😊

سلام خانوما شبتون بخیرشادی 

میگم م24خرداد باید پریود میشدم نشدم بیبی چک و از منفی بود و ده روز پیش دوتا امپول پروژسترون زدم ولی تا الان پریود نشدم 

از دیروز نوک سینه هام درد گرفته 

کسی اینجوری شده بوده عایا ؟؟؟؟

اگر میشه بگید اخرش بکجا رسید

به کرامتت ایمان دارم                       یا اَرحَـــــــمَ الراحِــــــــمین                       
2738
سلام خانوما شبتون بخیرشادی  میگم م24خرداد باید پریود میشدم نشدم بیبی چک و از منفی بود و ده روز ...

عزیزم معمولا یک هفته تا ده روز بعداز تزریق پری باید بیاد،من خودم وقتی دوتا میزدم بعداز یک هفته میومد،اگه تا یکی دو روز دیگه نیومد حتما بیبی بزار یا آز بده

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.
بچه ها من امروز از صبح پاهام خیلی ورم دارن به نظرتون طبیعیه 

عزیزم حتما برو دکتر و به دکترت بگو

دیشب غذای شور نخوردی؟؟؟

به پایان فکر نکن اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست … مثل آغاز
2706