2733
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
قبلا این علائمی ک میگی و داشتی ?

نع نصفشون این ماه اومدن مث پهلودرد وسرزگیجه تاری دید دردزیاد سینه

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اسم نی نی هام پیدا کردم بامشورت همسری😌

تبسم

هیراد

رهام 

راحیل😂

البته من سه تا نی نی میخام حالا دیگه قسمت ببینم چندتا دختروچندتا پسرمیشه😃

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  

من درد سینه ندارم زیر دلم درد میکنه گاهی ام تیر می کشه پهلومم یه دفع تیر می کشه ترشح زیاد دارم رفلاکس معدم چند روزه دارم شبا ام يخورده حالت تهو میگیرم 

فک کنم خیلی مریض باشم 😂 نکنه بمیرم 😨

منم اسم نی نی هام پیدا کردم بامشورت همسری😌 تبسم هیراد رهام  راحیل😂  البته من سه تا ...

منم پسر‌امیرسام دکتر پرنیا یا پریا

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2738
نع نصفشون این ماه اومدن مث پهلودرد وسرزگیجه تاری دید دردزیاد سینه

بارداري فك كنم عزيزم😍😍❤️❤️❤️

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
منم اسم نی نی هام پیدا کردم بامشورت همسری😌 تبسم هیراد رهام  راحیل😂  البته من سه تا ...

اسمهاي كُردي و ايراني باستاني هم قشنگن ها

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
آره منم شنیدم رازیانه چه خودش چه عرقش چه دمنوشش خوبه منتها برای روزای غیر از پری.اگه تو پری بخوری خو ...

ااا جدييي؟؟؟ 

من بارداری قبلی خوردم،درسته.به شوشو هم شیر عسل،دارچین،زنجبیل دادم.این سری هم:رازیانه،زیره سیاه،قرص ک ...

ااا چه جالب؟ يعني اگه حامله نبودم كه احتمال زياد نيستم رازيانه بخورم؟ راسته سقط ميشه اگه تو بارداري بخوري؟ چقدر خوردي شما؟

2706