2737
2739
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
بچه ها لطفا بگين اسم نيني هاتون و چي دوست دارين بزارين؟؟😍😍

من اگه پسر باشه یا روهام یا هیراد،اگه دختر باشه یا پناه یا نفس

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول خودم ميگم😃 من دوست دارم دختر باشه و اسمش نيلا😍😍😍😍

ای جاااانم نیلا خیلی اسم قشنگیه

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.
اره بخدا انشاالله که دامن همتون سبز بشه

ممنون عزیزم ایشالله که نینی توهم صحیح وسالم و تپل بیاد بغلت

مامانا سلام امروز موعدمه بیبی زدم ی هاله انداخت بعد نیم ساعت کسی مثل من بوده چقدر میتونم اعتماد کنم استرس دارم

اونی که بیشتر از ما خوشحاله ، زندگیش اسونتر نیست ٬فقط یاد گرفته چجوری با مشکلاتش کنار بیاد
2738
مامانا سلام امروز موعدمه بیبی زدم ی هاله انداخت بعد نیم ساعت کسی مثل من بوده چقدر میتونم اعتماد کنم ...

سلام عزیزم،امکان داره که مثبت باشه چون من دیدم بعداز یک ساعت هاله انداخت و باردار بودن،چندم سیکلت هستی؟

بچه ها من ۱۱ ماه میشه ازدواج کردم دلم بچه میخواد کلی انقدر شوهرم گفته نه پشیمون شدم

ای جانم،منم دوسال بچه میخواستم اما شوهرم اصلا قبول نمیکردم،اما خداروشکر بالاخره راضی شد

سلام عزیزم،امکان داره که مثبت باشه چون من دیدم بعداز یک ساعت هاله انداخت و باردار بودن،چندم سیکلت هس ...

امروز موعدمه ممنون که جواب دادی

اونی که بیشتر از ما خوشحاله ، زندگیش اسونتر نیست ٬فقط یاد گرفته چجوری با مشکلاتش کنار بیاد
مامانا سلام امروز موعدمه بیبی زدم ی هاله انداخت بعد نیم ساعت کسی مثل من بوده چقدر میتونم اعتماد کنم ...

سلام من سه روز ب موعدم بعداز نیم ساعت هاله انداخت

فردا برو ازمایش بده

امروز موعدمه ممنون که جواب دادی

قربونت ،دوروز دیگه هم تکرار کن ایشالله که زودتر هاله میندازه

2706