2733
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
نزديكي باعث سقط نميسه عزيزم  بهتره اين دفعه حسابي تحت نظر باشي من هم دوستم بچه اولشو سقط كرد ...

چرا .آخه من هیچ مشکلی نداشتم.و سقط نکردم.بلکه مرده زایی داشتم.جنین تو شکمم مرد.زایمان طبیعی کردم

تو مرا جان وجهانی
چرا .آخه من هیچ مشکلی نداشتم.و سقط نکردم.بلکه مرده زایی داشتم.جنین تو شکمم مرد.زایمان طبیعی کردم

عزيزممم😔😔😔

دليلشو بدوني بهتره ولي تحت نظر باش حتما از همين حالا تحت نظر باش

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها من امروز پریود نشدم الان رفتم ازمایش گفت فردا جوابش میاد واااای استرس دارم فک کنم خیلی زود بود برا ازمایش ولی دیگه طاقت نیاوردم بیبی چک هم اصلا نذاشتم ...ترسیدم بچه هاااا تا فردا دعا کنید

اگر میشه یک صلوات برای اینکه ارزوم با حکمت خدا یکی بشه
عزيزممم😔😔😔 دليلشو بدوني بهتره ولي تحت نظر باش حتما از همين حالا تحت نظر باش

آره،زیر نظر دکتر رستمی شیرازم،دکتر غدد هم تحت درمانم.دکتر م گفت مشکلی نداری و اقدام کن

تو مرا جان وجهانی
2731
وای بچه ها من امروز پریود نشدم الان رفتم ازمایش گفت فردا جوابش میاد واااای استرس دارم فک کنم خیلی زو ...

ايشالا ميشه 👍🏻👍🏻

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
وای بچه ها من امروز پریود نشدم الان رفتم ازمایش گفت فردا جوابش میاد واااای استرس دارم فک کنم خیلی زو ...

عزیزم بیبی چک بزار.الکی به خودت استرس نده،هزینه هم واسا آزمایش نکن

تو مرا جان وجهانی
عزیزم بیبی چک بزار.الکی به خودت استرس نده،هزینه هم واسا آزمایش نکن

عزیزم اخه بی بی چک چون دیر جواب میده گفتم میذارم منفی میشه انوقت غصه میخورم ولی ازمایش چون بیمه طلایی داریم رایگان برامون وگرنه که ربسک نمیکردم ب این راحتی 

2738
ویتا و حمیده جون ممنون بابت دلگرمی تون

انشالله که بارداری عزیزم مبارکه😍

ما اومدیم پیش مامانم اینا

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  
اگه بتونم ١١سیکل میرم سونو اگرم نشد هروقت ترشحاتم شرو بشه تا ۴شب میرم اقدام.

اره عزیزم برو بعد حساب کن دوتا دوتا میره هرروز بالا اندازه فولیکول

2706