2737
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست

سلام دوستان من دیشب ساعت 3با یه خواب وحشتناک با جیغ وداد چنان از خواب پریدم که حتی همسایمون صدامو شنید ولی دلم به شدت درد گرفت 6بهمن وقتمه میترسم به نظرتون اگه لقاحی انجام شده باشه ممکنه از بین بره آخه خیلی درد کشیدم ولی هیچ لکی یا ببخشید ترشحی نبود

مهربان🌹 2سال و 10ماه ازداوج🌹 1سال اقدام برا نی نی-🌻خدایا شکرت از اینکه قراره منم مادر بشم🌻ان شاالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه همش احساس میکنم مادشدنوبایدباخودم ب گور ببرم هشت ماه انتظار خیلی سخته

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2728
سلام دوستان من دیشب ساعت 3با یه خواب وحشتناک با جیغ وداد چنان از خواب پریدم که حتی همسایمون صدامو شن ...

عزیزم نه انشالله چیزی نیست فکرای بد نکنید خدایی اگه بچه رو بده خودشم حواسش هست بهش

اگر میشه یک صلوات برای اینکه ارزوم با حکمت خدا یکی بشه

سلام عزیزان

روز همتون خوش

بچه ها من امروز بی بی زدم منفی شد

۴ روز به موعدم مونده

هرچند اول دی اخرین پریودم بود

ولی خب دوره هام ۳۳ روزست این ماه باید سوم بهمن بشم

بنظرتون امکان خطا هست ازاینکه زود بی بی زده باشم؟؟؟؟

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا بحال کلاغ های قیل و قال پرست...به شب نشینی خرچنگ های مردابی...چگونه رقص کند ماهی زلال پرست...
عزیزم نه انشالله چیزی نیست فکرای بد نکنید خدایی اگه بچه رو بده خودشم حواسش هست بهش

این چند روز خیلی استرس دارم اعصابم درگیره برا آرامش چیکار کنم

مهربان🌹 2سال و 10ماه ازداوج🌹 1سال اقدام برا نی نی-🌻خدایا شکرت از اینکه قراره منم مادر بشم🌻ان شاالله 
2738
سلام عزیزان روز همتون خوش بچه ها من امروز بی بی زدم منفی شد ۴ روز به موعدم مونده هرچند اول دی اخ ...

اره عزیزم بی بی رو باید روز موعد بزنی البته خیلی هاهم روز موعد جواب نمیده باید سه روز از تاخیری بگذره بعد.انشالله که بارداری نگران نباش برابی بی زدن زوده

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  

سلام دوستان

منم این ماه اوله ک با قرص و امپول اقدام کردم..۱ ساله که اقدام میکنم این ماه رفتم تحت نظر دکتر..۳ دی پریود شدم دوره هامم از ۲۹ دارم تا ۳۴..الانم دیشب تا حالا سردرد دارم ..دلدردم میگیرم ..دیگه نمیدونم قراره این ماه چی بشه

خدای عزیزم شکرت  🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
انشالله...ولی انشالله قبلش برادرش بیاد😍😍😍😍راستی....مهرسام اسم پسره....اسم پسرمو گذاشتم فک کردم م ...

منم همین طور گفتم پسر باشه مهرسام دختر باشه مهرسانا 

اره عزیزم بی بی رو باید روز موعد بزنی البته خیلی هاهم روز موعد جواب نمیده باید سه روز از تاخیری بگذر ...

قررربونت برم خورد توذوقم ولی😢

انشالله ماه بعد یه نی نی سالم و صالح و قشنگ تودلته مهربونم

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا بحال کلاغ های قیل و قال پرست...به شب نشینی خرچنگ های مردابی...چگونه رقص کند ماهی زلال پرست...

سلام به همه فك كنم پري منم قراره بياد😭😭😭

كسايي كه لك ديدن باردار بودن چقدر لك ديدن؟ چقدر بعد از ديدن لك ازمايشتون مثبت شد؟

درد هم داشتين؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
از اقدامی های دی......بنده پریودم..... دور از جون همه.....انشالله همگی باردار باشید

اي بابا😭😭

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
چقدر لاو ترکوندید اینجاااا جوووون به شماها بجه ها من فردا موعدمه بتظرتون بی چک بذارم برن ازمایش کی ...

بي بي بزار شنبه برو از😉

2706