1265
1267
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 133394 بازدید | 20863 پست
سلام عشقا  من ٢٠ روز زودتر دردهام شروع شد  ميركا خانمم به دنيا اومد  ٩٨/٢/٨ ساعت ١ ...

ای وووول زایمان طبیعی.... خیلی درد داشت؟ چقدر طول کشید

خدایاااا تو بدی قشنگ تره.... منتظر هدیه قشنگت هستم..   
تو اين عكس ميركاخانم ١٥ روزشه

ای جوووووون دلمممم ماشالله بهش گل دخترو خدا حفظش کنه عزیزم مبارکت باشه 

واقعا ناراحت شدم واسه موضوع شوهرت چرا مردا یکم از جا درمیان و دستشون به دهنشون میرسه اینجوری میکنن

واقعا نمیدونم چی بگم

اما بخاطر این نازنازی که خدابهت هدیه داده حرص نخور که شیرخوبی بهش بدی عزیزم

امیدوارم خدا دلتو اروم کنه گلم🌸

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا بحال کلاغ های قیل و قال پرست...به شب نشینی خرچنگ های مردابی...چگونه رقص کند ماهی زلال پرست...
سلام عشقا  من ٢٠ روز زودتر دردهام شروع شد  ميركا خانمم به دنيا اومد  ٩٨/٢/٨ ساعت ١ ...

سلام عزیزم مبارکت باشه بسلامتی چقد نازه خدا بهت ببخشه عروسش کنی😍رفتم تاپیک شوهرتو خوندم خیلی ناراحت شدم انشالله همه چی درست میشی بنظرم یه فرصت دیگه بخاطر بچه بده

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

رفتی بیمارستان دولتی زایمان کردی؟هزینش چقد شد؟چقد طول کشید زایمان؟من همش استرس زایمانو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
سلام عزیزم.. ماشاا... زنده باشه ایشاا... به سلامتی... واااای ناناز جون خیلی ناراحت شدم الان در چه حا ...

هنوز موضوع رو هضمش نكردم 

شوهرم حق طلاق رو بهم نداد ميگه ميترسم 

ولي داره تلاش ميكنه 

به ميركا خيلي وابسته شده خداروشكر 

ولي من هنوز نتونستم دلم رو اروم كنم ،،، فكر كنم افسردگي هم گرفتم 

وقتي ياد حرفهاشون ميوفتم تمام وجودم شروع ميكنه به لرزيدن يه استرسي عجيبي تو تنم ميپيچه 

خداكنه بتونم فراموشش كنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که معجزه ات شامل حال منم شده...خدایا دل همه منتظرا رو هم شاد کن. مواظب کنجد کوچولوم باش  
1279

زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر 

وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم 

بيمارستانم خصوصي بود 

ماماهمراه هم داشتم كه عالي بود توصيه ميكنم حتما بگيري كيميا جون 

هزينه بيمارستان شد ٣٦٠٠ و هزينه ماما هم شد٦٠٠ 

ساعت ٨ و نيم رفتم بيمارستان ساعت ١١ و ٥ دقيقه زايمان كردم 

فقط نيم ساعت اخر سخت بود 

اصلا نترس كيميا جون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که معجزه ات شامل حال منم شده...خدایا دل همه منتظرا رو هم شاد کن. مواظب کنجد کوچولوم باش  

كيميا جون كلي ورزش و دمنوش هس كه سر فرصت بهت ميگم 

حتما ورزش و پياده رويي داشته باش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر  وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم  بيمارست ...

عزیزم تبریک میگم انشالله خداب نینیت سالها عمربابرکت بده ابجی ازاین به بعد نزار شوهرت روگوشیش رمز بزاره اگه تونستی راضی کن گوشی ساده بخره چون بیشتراین خیانت ها ازگوشی پیشرفتس من بااینکه شوهرم بهم خیانت نکرده ولی نزدیک دوسال پیش گوشی اندرویدش شکست دیگه نزاشتم بخره دوتایی از ی گوشی استفاده میکنم هرموقع گوشی رومیخاد سریع میدم بهش دیگه نه اون میتونه کاری بکنه هم من از کارهاش خبر دارم بای گوشی ساده سر میکنه  ی چیز دیگه هم اینه ک شوهرم هر کجا بخاد بره من همراهش میرم نمیزارم تنها بره وقتی از سرکار میاد اگه پنج دقیقه دیرکنه زنگ میزنم خیلی حواسم بهش هس مرد وقتی پول داشته باشه ب قول قدیمیا دومش میره روسرش سریع میگه یه کاری کنم ازاین ب بعد حقوق خودتو نگه داراصلا دست نزن همش از پول شوهرت خرج کن اصلا نزار پول توحسابش باشه شوهرم تاحقوقق میگیره سریع شروع میکنم فلان چیزو میخام اینو میخام تا کمتر پول نگه داره الان توخرج  نکنی خدانکرده دوروز دیگه واسه یکی دیگه خرج میکنه خداانشالله کمکت میکنه فکرشو نکن افسردگی بعدزایمانت پیشرفت نکنه وگرنه بعد ها باعث مریضی اعصاب میشه پدرتو درمیاره هی باید قرص بخوری

عچق من پسر نازم اومدی دنیام زیبا ترشد😍😍😍😍😍😍😍
زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر  وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم  بيمارست ...

آفرین چقد پیشرفتت عالی بود رفتی بیمارستان.خداروشکر زایمانت راحت بود انشالله برای منم همینطور باشه من اینقد کشاله رانم درد داره اصن نمیتونم راه برم بلند شدن برام سخت شده خدا به دادم برسه😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
كيميا جون كلي ورزش و دمنوش هس كه سر فرصت بهت ميگم  حتما ورزش و پياده رويي داشته باش

ممنون میشم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تبریک میگم انشالله خداب نینیت سالها عمربابرکت بده ابجی ازاین به بعد نزار شوهرت روگوشیش رمز بزا ...

مرسي عزيزم 

نميشه گوشي ساده داشته باشه اخه كارش طوريه كه كلا بايد مدارك رو با تل يا واتس آپ بفرسته ولي خودش بهم پيشنهاد داده كه تل و واتس آپ اونو منم رو گوشي خودم داشته باشم 

رمز گوشي رو هم برداشته 

اره واقعا از بس براش قناعت كردم تهش شد اين 

اميدوارم پشيمونيش هميشگي و واقعي باشه 

مرسي كه راهنمايي كردي جونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آفرین چقد پیشرفتت عالی بود رفتی بیمارستان.خداروشکر زایمانت راحت بود انشالله برای منم همینطور باشه من ...

انشاالله كه همينطوره براي تو 

منم دردام زياد بود ولي اجازه نميدادم مانع ورزش و پياده رويي بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ناناز جونی واسه قضیه شوهرت خیلی ناراحت شدم و اعصابم خورد شده...واقعا این مردا چ دردشونه ک اینکارا رو میکنن ک بعدش بیفتن ب التماس ...عزیزم ان شاءالله ک شوهرت سر به راه میشه و اینم درس براش میشه سراغ کسی نره

خدا جون...ازت معجزه میخوام❤
1264
مرسي عزيزم  نميشه گوشي ساده داشته باشه اخه كارش طوريه كه كلا بايد مدارك رو با تل يا واتس آپ بف ...

فدات گلم انشالله ک درس میشه حتما روی گوشی خودت وصل کن  اینجوری بهتر میتونی مدیریت کنی 

عچق من پسر نازم اومدی دنیام زیبا ترشد😍😍😍😍😍😍😍
سلام عزیزم..بسلامتی مبارک باشه😍😘😘😘چه ملوسه میرکا خانوم😄😄😄

فدات شم عزيزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناناز جونی واسه قضیه شوهرت خیلی ناراحت شدم و اعصابم خورد شده...واقعا این مردا چ دردشونه ک اینکارا رو ...

مرسي جونم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280