2726

سلام دوستان من اول هفته ٦ هستم هنوز سونو نرفتم به نظرتون زود نيست و قلب جنين الان ديده ميشه يا خيلي زوده فعلا نرم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیرتر بری بهتره چون یه وقت میبینی لقاح دیر صورت گرفته و قلبش دیرتر دیده میشه الکی میوفتی تو استرس،حداقل یک هفته دیگه صبرکن بعد بورو،میدونم الان دلت میخواد زودتر بری و از نگرانی دربیای همه ی ما اینو تجربه کردیم،ولی واسه اینکه الکی به استرس نیوفتی بهتره حداقل یه هفته دیگه صبرکنی

و خدایی که در این نزدیکی است.....
اخه تا الان فقط با از بتا ميدونم حاملم و هيچ علائمي هم ندارم استرس دارم ميخوام بدونم اون تو همه چي ا ...

واا.خوب همین کافیه دیگه.وقتی لکه بینی و خونریزی و درد شدید پهلو نداری یعنی همه چی خوبه.الکی به خودت استرس نده همه چی رو به خدا بسپار.بزار بارداریت تو روندش پیش بره

و
دیرتر بری بهتره چون یه وقت میبینی لقاح دیر صورت گرفته و قلبش دیرتر دیده میشه الکی میوفتی تو استرس،حد ...

اكي عز يزم مرسي اما ميدونم لقاح ١٢ سيكلم بوده چون همون يه بار بود بازم زوده؟؟

اگه لک بینی نداری زوده نرو اولا به استرس میفتی ثانیا سونوی مکرر به جنین آسیب میزنه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
من خودم هفته شش رفتم قلیش تشکیل شده بود ضربانشم شنیدم.علائم بارداری معمولا بعداز تشکیل شدن وروجک شرو ...

عززیزم ببخشید شما سونو شکمی شده توی ۶ هفته؟

❤️❤️خدایا ،تو بهترینی❤️❤️دوس جونا لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم بفرستید. 💜💜
2706