2410
2553

سلام پسرم ۹ ماهشه ازاول حساسیت به شیدگاوو رفلاکس شدیدداشت هنوزم خوب نشده وهمه اش دارومیخوره خسته شدم دوستدارم زودترخوب شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزيزم پيش دكتر نريمان نبردي؟

جودی جون دکتر نریمان خیلی خیلی خوب بود دکتر پسر من  هم بود ولی واقعیتش خیلی به حساسیت پروتئین گاوی سخت گیر نبود به من گفت تو پنج ماهگی که هنوز خودم ماست نخورده بودم به پسرم ماست بدم کم کم 

البته که واقعا دکتر خوب و ارزشمندی بود ومن فقط در زمینه حساسیت پسرم باهاشون تفاهم نداشتم همزمان هم تحت نظر جفتشون بود دیگه پیش دکتر نریمان نرفتم

پسر گلم 
عزیزم من شهرستانم میخوام بیارمش تهران پیش یه دکترخوب

از همین دکتر نجفی وقت بگیر بیارش دکتر پولکی هم نیست یک خورده فقط سخت گیره و گرنه خوب وقت میذاره دوسه سال پیش که من میبردم پسرم مطبش میدون هفت حوض تهران بود 

پسر گلم 
جودی جون دکتر نریمان خیلی خیلی خوب بود دکتر پسر من  هم بود ولی واقعیتش خیلی به حساسیت پروتئین گ ...

آخه دوستم پسرش هم رفلاكس داشت هم حساسيت به پروتئين گاوي فقط دكتر نريمان تشخيص داد

2714
مامی رادین حساسیتش خوب شد؟ توچندماهگی خوب شد؟ دارویی چیزی بهش داد؟

من پسرم تو مدفوعش خون بود خودم رژیم سفت و سخت گرفتم دیگه خوب خوب شد به دارو نرسیده چون خودم خیلی مراقب بودم و زود فهمیدم که حساسیت داره الانم خوب خوبه همه چی میخوره

پسر گلم 
آخه دوستم پسرش هم رفلاكس داشت هم حساسيت به پروتئين گاوي فقط دكتر نريمان تشخيص داد

میگم که خیلی دکتر خوبیه انقدر هردفعه میرفتی پیشش کامل برات توضیح میداد از این به بعد چیکار کنید بچه تو این فاصله چه تغییراتی میکنه فوق العاده راهنمای خوبی بود برای روزهای اول و نوزادی فقط سختگیر نبود تو زمینه حساسیت یا شاید من خودم خیلی سخت گرفتم ولی در کل فوق العاده باسواد و خوب بود و فوق العاده خوش اخلاق و مهربون یک وقتائی میدیدم پنج شنبه ها تو تلویزیون هم صحبت میکنه 

پسر گلم 
به خدادیگه داغون شدم بااین حساسیت ورفلاکسش حتی قطره آهن هم نمیخوره بالا میاره

خوب میشه نگران نباش درکت میکنم اونموقع ها من پدر خودم درآوردم انقدر که مراقب بودم اونجا میدیدم خیلی از شهرهای دیگه هم می اومدن پیش دکتر نجفی خیلی باسواد و خوبه نگران نباش الکی هم بچه رو آندوسکوپی نمی کنه اگه نیاز باشه میگه 

پسر گلم 
مامی رادین پسرمن شیرخشک ضدحساسیت پپتی جونیورمیخوره آخه شیرخشکیه

نه من با اینکه شاغل هم بودم خودم شیر دادم بهش میدوشیدم بهش میدادم ولی یکبار یک شیرخشک نوشت الان اسمش یادم نیست که رفتم از داروخانه هلال احمر گرفتم پسرم لب نزد نزدیک عید بود پسرم اسهال استفراغ شد لاغز شد و وزن نگرفت بخاطر همین نوشت که نخورد بعدش کم کم خوب شد وزن گیریش 

پسر گلم 
2706